Etappe 1: Brest - Landerneau

zaterdag 26 juni 2021 - 198 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 15
2 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 12
3 11 - ROGLIČ, Primož 11 + 10
4 161 - HAIG, Jack 161 + 7
5 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 6
6 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 5
7 81 - GAUDU, David 81 + 4
8 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 3
9 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 2
10 21 - THOMAS, Geraint 21 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Arjan Versteeden BEST 55 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 53 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 52 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 50 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 50 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 49 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 49 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 49 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 49 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 49 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 49 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 49 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 49 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 49 volgen
1. George Sips Rotterdam 49 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 49 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 48 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 48 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 48 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 48 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Dean van Nuland Olland 48 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 48 volgen
1. Jos Rovers Gemert 48 volgen
1. Bert Maas Gemert 48 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 48 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 48 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 47 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 47 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 47 volgen
1. tonny verhaar lith 47 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 47 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 47 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 47 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 47 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 47 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 47 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 47 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 47 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 47 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 47 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 47 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 47 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 47 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 47 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 47 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 47 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 46 volgen
1. Harrie Peeters Someren 46 volgen
1. Frans van Keulen Son 46 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 46 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 46 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 46 volgen
1. Peter van Es Schijndel 46 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 46 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 46 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 46 volgen
1. Jan Bekkers HORST 46 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 46 volgen
1. john van den bosch heesch 46 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 46 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 46 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 46 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 46 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 46 volgen
1. tonny verhaar lith 43 volgen
1. tonny verhaar lith 43 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 43 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 43 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 43 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 43 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 43 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 43 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 43 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 43 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 43 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Serge van Hout 43 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 43 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 43 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 43 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 43 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 43 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 43 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 43 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 43 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 43 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 43 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 43 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 43 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 43 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 43 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 43 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 43 volgen
1. Peter van Es Schijndel 43 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 43 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 43 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 43 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 43 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 43 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 43 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 43 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 43 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 43 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 43 volgen
1. Arie Tom Utrecht 43 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 43 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 43 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 43 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 43 volgen
1. r van de ven Schijndel 43 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 43 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 43 volgen
1. r van de ven Schijndel 43 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 43 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 43 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 43 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 43 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 43 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 43 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 43 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 43 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 43 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 43 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 43 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 43 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. rudie van den bosch heesch 43 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 43 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 43 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 43 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 43 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 43 volgen
1. Bert Maas Gemert 43 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Ton schouten Schijndel 43 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 43 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 43 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 43 volgen
1. Arno Brus Schijndel 43 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 43 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 43 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 43 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 43 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 43 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 43 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 43 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 43 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 43 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 43 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 43 volgen
1. Geert Schepens Gemert 43 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 43 volgen
1. berg af Wind mee, Best 43 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 43 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 43 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 43 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 43 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 43 volgen
1. Marc van der Looij Best 43 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 43 volgen
1. Will Van der looij Best 43 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 43 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 42 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 42 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 42 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 42 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 42 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 42 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 42 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 42 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Frans van Keulen Son 42 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 42 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 42 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 42 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 42 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 42 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 42 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 42 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 42 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 42 volgen
1. tom van doremalen schijndel 42 volgen
1. tom van doremalen schijndel 42 volgen
1. R van de ven Schijndel 42 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 42 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 42 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 42 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 42 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 42 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 42 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 42 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 42 volgen
1. Robin van Nuland Olland 42 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 42 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 42 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 42 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 42 volgen
1. Jan Bekkers HORST 42 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 42 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 42 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 42 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 42 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 42 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 42 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 42 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 42 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Arno Brus Schijndel 42 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 42 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 42 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 42 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 42 volgen
1. berg af Wind mee, Best 42 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 42 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 42 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 42 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 42 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 41 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 41 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 40 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 40 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Anton Smits Berlicum 39 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 38 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 38 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 38 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 38 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 37 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 37 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. George Sips Rotterdam 37 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 37 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 37 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 37 volgen
1. Michael Smits Zurich 37 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 37 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 37 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 37 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Frank Smits Oirschot 37 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 37 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jos Rovers Gemert 37 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 37 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 37 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 36 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 36 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 36 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 36 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 36 volgen
1. Bert Maas Gemert 36 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 36 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 35 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 35 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 35 volgen
1. Frans van Keulen Son 35 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 35 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 35 volgen
1. Peter van Es Schijndel 35 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 35 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 35 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 35 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 35 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 35 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 35 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 35 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 35 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 35 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 35 volgen
1. John van Weert Schijndel 34 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 34 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 34 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 34 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 34 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 34 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 34 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 34 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 34 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 34 volgen
1. Frank Methorst Best 34 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Harrie Peeters Someren 32 volgen
1. Frank Aarts Deurne 32 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 32 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 31 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 31 volgen
1. peter Raaimakers Best 31 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 31 volgen
1. Frans van Alphen Weert 31 volgen
1. Frans van Alphen Weert 31 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 31 volgen
1. tonny verhaar lith 31 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 31 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 31 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 31 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 31 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 31 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 31 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 31 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 31 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 31 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 31 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 31 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 31 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 31 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 31 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 31 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 31 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 31 volgen
1. Michael Smits Zurich 31 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 31 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 31 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 31 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 31 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 31 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 31 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 31 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 31 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 31 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 31 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 31 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 31 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 31 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 31 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 31 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 31 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 31 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 31 volgen
1. Frans van Keulen Son 31 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 31 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 31 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 31 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 31 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 31 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 31 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 31 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 31 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 31 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 31 volgen
1. Marc Molengraaf Best 31 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 31 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 31 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 31 volgen
1. Kemps Ad Best 31 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 31 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 31 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 31 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 31 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 31 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 31 volgen
1. Mark Relou Nuenen 31 volgen
1. Lucien Evers Rooi 31 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 31 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 31 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 31 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 31 volgen
1. Mark Relou Nuenen 31 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 31 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 31 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 31 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 31 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 31 volgen
1. Therese Tom Vleuten 31 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 31 volgen
1. tom van doremalen schijndel 31 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 31 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 31 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 31 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 31 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 31 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 31 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 31 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 31 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 31 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 31 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 31 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 31 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 31 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 31 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 31 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 31 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 31 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 31 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 31 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 31 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 31 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 31 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 31 volgen
1. Jos Rovers Gemert 31 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 31 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. Bert Maas Gemert 31 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 31 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 31 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 31 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 31 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 31 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 31 volgen
1. bauke loeffen heesch 31 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 31 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 31 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 31 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 31 volgen
1. William De Vries Eindhoven 31 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 31 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 31 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 31 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 31 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 31 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 31 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 31 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 31 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 31 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 31 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 31 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 31 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 30 volgen
1. Anton Smits Berlicum 30 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 30 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 30 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 30 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 30 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 30 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 30 volgen
1. Danny Vos Rooi 30 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 30 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 30 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 30 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 30 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 30 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 30 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 30 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 30 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 30 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 30 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 30 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 30 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 30 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 30 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 30 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 30 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 30 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 30 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 30 volgen
1. bauke loeffen heesch 30 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 30 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 30 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Wille Peeters Someren 28 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 28 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 28 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 28 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 27 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 27 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 27 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 27 volgen
1. Marès Adama Utrecht 25 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 22 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 22 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 20 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 20 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 16 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Foley Vos Rooi 15 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 15 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 12 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 12 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 12 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 12 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 12 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 12 volgen
1. Miriam van der Pas 12 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 12 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 12 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 12 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 0 volgen