Etappe 3: LORIENT - PONTIVY

maandag 28 juni 2021 - 183 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 103 - MERLIER, Tim 103 + 15
2 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 12
3 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 10
4 53 - BALLERINI, Davide 53 + 7
5 163 - COLBRELLI, Sonny 163 + 6
6 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 5
7 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 4
8 143 - BOL, Cees 143 + 3
9 208 - TURGIS, Anthony 208 + 2
10 198 - WALSCHEID, Maximilian Richard 198 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 59 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 47 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 46 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 46 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 46 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 45 volgen
1. Foley Vos Rooi 45 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 45 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 45 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 44 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 43 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 43 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 43 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 43 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 42 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 42 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 40 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 40 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 40 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 40 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 40 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 40 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 40 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 40 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 40 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 40 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 40 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 40 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 40 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 40 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 40 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 40 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 40 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 39 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 39 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 39 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 39 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 38 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 38 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 38 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 37 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 37 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 37 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 36 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 36 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 36 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 36 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 35 volgen
1. Miriam van der Pas 35 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 34 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 34 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 34 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 34 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 34 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 33 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 33 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 33 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 33 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 33 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 33 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 33 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 33 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 33 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 33 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 33 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 33 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 33 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 33 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 33 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 33 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 33 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 33 volgen
1. tom van doremalen schijndel 33 volgen
1. tom van doremalen schijndel 33 volgen
1. tom van doremalen schijndel 33 volgen
1. R van de ven Schijndel 33 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 33 volgen
1. r van de ven Schijndel 33 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 33 volgen
1. r van de ven Schijndel 33 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 33 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 33 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 33 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 33 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 33 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 33 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 33 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 33 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 33 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Geert Schepens Gemert 33 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 32 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 31 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 31 volgen
1. Frans van Keulen Son 31 volgen
1. Therese Tom Vleuten 31 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 31 volgen
1. tonny verhaar lith 30 volgen
1. tonny verhaar lith 30 volgen
1. peter Raaimakers Best 30 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 30 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 30 volgen
1. John van Weert Schijndel 30 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 30 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 30 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 30 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 30 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 30 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 30 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 30 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 30 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 30 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 30 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 30 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 30 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Serge van Hout 30 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 30 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 30 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 30 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 30 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 30 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 30 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 30 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 30 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 30 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 30 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 30 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 30 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 30 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 30 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 30 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 30 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 30 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 30 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 30 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 30 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 30 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 30 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 30 volgen
1. Arie Tom Utrecht 30 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 30 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 30 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 30 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 30 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 30 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 30 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 30 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Dean van Nuland Olland 30 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 30 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 30 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 30 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 30 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 30 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 30 volgen
1. Robin van Nuland Olland 30 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Frank Smits Oirschot 30 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 30 volgen
1. Jan Bekkers HORST 30 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 30 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 30 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 30 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 30 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 30 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 30 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 30 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 30 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 30 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 30 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 30 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ton schouten Schijndel 30 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 30 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 30 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 30 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 30 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Arno Brus Schijndel 30 volgen
1. Arno Brus Schijndel 30 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 30 volgen
1. bauke loeffen heesch 30 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 30 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 30 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 30 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 30 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 30 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 30 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 30 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. George Sips Rotterdam 30 volgen
1. berg af Wind mee, Best 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. berg af Wind mee, Best 30 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 30 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 30 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 30 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 30 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 30 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 30 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 30 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 30 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 30 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 29 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 29 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 28 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 28 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 28 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 28 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 28 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 28 volgen
1. Jos Rovers Gemert 28 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 27 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 27 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 27 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Michael Smits Zurich 27 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 27 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Peter van Es Schijndel 27 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 27 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 27 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 27 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 27 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 27 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 27 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 27 volgen
1. tonny verhaar lith 26 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 26 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 26 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 26 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 26 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 26 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 26 volgen
1. Jan Bekkers HORST 26 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 26 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 26 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 26 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 26 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 26 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marc van der Looij Best 26 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 25 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 25 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 25 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 25 volgen
1. Lucien Evers Rooi 25 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 25 volgen
1. Bert Maas Gemert 25 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 25 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 25 volgen
1. George Sips Rotterdam 24 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 24 volgen
1. Michael Smits Zurich 24 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Danny Vos Rooi 24 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 24 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 24 volgen
1. Peter van Es Schijndel 24 volgen
1. Peter van Es Schijndel 24 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 24 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 24 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 24 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 24 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 24 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 24 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 24 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 24 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 23 volgen
1. bauke loeffen heesch 23 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 22 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 22 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 22 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 21 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 21 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 21 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 21 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 21 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 21 volgen
1. Frans van Keulen Son 20 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Harrie Peeters Someren 19 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 19 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 19 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 19 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 19 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 19 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 19 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 19 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 18 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 18 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 18 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 18 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 18 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 18 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 18 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 18 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 18 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 18 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 18 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 18 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Mark Relou Nuenen 18 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 18 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 18 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 18 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 18 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 18 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 18 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 17 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 16 volgen
1. Frans van Keulen Son 16 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 15 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 15 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 15 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 15 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 15 volgen
1. tonny verhaar lith 15 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 15 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 15 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 15 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 15 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 15 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 15 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 15 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 15 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 15 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 15 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 15 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 15 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Kemps Ad Best 15 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 15 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 15 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 15 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 15 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 15 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 15 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 15 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 15 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mark Relou Nuenen 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 15 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 15 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 15 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 15 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 15 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 15 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 15 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 15 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 15 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 15 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 15 volgen
1. rudie van den bosch heesch 15 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 15 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 15 volgen
1. Jos Rovers Gemert 15 volgen
1. Jos Rovers Gemert 15 volgen
1. john van den bosch heesch 15 volgen
1. Bert Maas Gemert 15 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 15 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 15 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 15 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 15 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 15 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 15 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 15 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 15 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 15 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 15 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 15 volgen
1. Will Van der looij Best 15 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 14 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Frans van Alphen Weert 12 volgen
1. Frans van Alphen Weert 12 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 12 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 12 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 12 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 12 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 12 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 12 volgen
1. Anton Smits Berlicum 11 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 11 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 11 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Harrie Peeters Someren 11 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 11 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 11 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 11 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 11 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 11 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 10 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 10 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 10 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 10 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 10 volgen
1. Frank Methorst Best 10 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 9 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 9 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 9 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 9 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 9 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 9 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 9 volgen
1. Frans van Keulen Son 9 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 9 volgen
1. Marc Molengraaf Best 9 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 9 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 9 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 9 volgen
1. Frank Aarts Deurne 9 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 9 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 9 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 9 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 9 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 9 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 9 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 8 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 8 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 8 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Marès Adama Utrecht 5 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 5 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 5 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 5 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 5 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 5 volgen
1. Anton Smits Berlicum 5 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 5 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 5 volgen
1. Wille Peeters Someren 4 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 4 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 4 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 4 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 3 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. William De Vries Eindhoven 0 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 0 volgen