Etappe 5: CHANGÉ - LAVAL ESPACE MAYENNE

woensdag 30 juni 2021 - 27 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 15
2 86 - KÜNG, Stefan 86 + 12
3 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 10
4 17 - VAN AERT, Wout 17 + 7
5 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 6
6 52 - ASGREEN, Kasper 52 + 5
7 11 - ROGLIČ, Primož 11 + 4
8 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 3
9 26 - PORTE, Richie 26 + 2
10 188 - LUTSENKO, Alexey 188 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 51 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 49 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 49 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 48 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 47 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 46 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 46 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 46 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 45 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 45 volgen
1. peter Raaimakers Best 44 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 44 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 44 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 44 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 44 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 44 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 44 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 44 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 44 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 44 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 44 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 44 volgen
1. rudie van den bosch heesch 44 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 44 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 44 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 44 volgen
1. Arno Brus Schijndel 44 volgen
1. Arno Brus Schijndel 44 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 44 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 44 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 44 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 44 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 44 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 42 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 42 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 40 volgen
1. Frans van Alphen Weert 39 volgen
1. Michael Smits Zurich 39 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 39 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 39 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 39 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 39 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 39 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 39 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 39 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 38 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 38 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 38 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 37 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 37 volgen
1. Michael Smits Zurich 37 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 37 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 37 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 37 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 37 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 37 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 37 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 37 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 37 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 37 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 37 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 37 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 37 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 37 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 37 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 37 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 37 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 37 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 37 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 37 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 37 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 35 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 35 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 35 volgen
1. John van Weert Schijndel 34 volgen
1. Frans van Alphen Weert 34 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 34 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 34 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 34 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 34 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 34 volgen
1. George Sips Rotterdam 34 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 34 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 34 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 34 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 34 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 34 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 34 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 34 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 34 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 34 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 34 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 34 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 34 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 34 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 34 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 34 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 34 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 34 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 34 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 34 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 34 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Dean van Nuland Olland 34 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 34 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 34 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 34 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 34 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 34 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 34 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 34 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 34 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 34 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 34 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Jos Rovers Gemert 34 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Bert Maas Gemert 34 volgen
1. Bert Maas Gemert 34 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 34 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 34 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 34 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 34 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 34 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 34 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 34 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 34 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 33 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 33 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 33 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 33 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 33 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 33 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 33 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 32 volgen
1. tonny verhaar lith 32 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 32 volgen
1. tonny verhaar lith 32 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 32 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 32 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 32 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 32 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 32 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 32 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 32 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 32 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 32 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 32 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 32 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 32 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 32 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 32 volgen
1. tonny verhaar lith 32 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 32 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 32 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 32 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 32 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 32 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 32 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 32 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 32 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 32 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 32 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 32 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 32 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 32 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 32 volgen
1. Harrie Peeters Someren 32 volgen
1. Wille Peeters Someren 32 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 32 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 32 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 32 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 32 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Danny Vos Rooi 32 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 32 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 32 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 32 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 32 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 32 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 32 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 32 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 32 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 32 volgen
1. Serge van Hout 32 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 32 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 32 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 32 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 32 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 32 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 32 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 32 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 32 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 32 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 32 volgen
1. Frans van Keulen Son 32 volgen
1. Frans van Keulen Son 32 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Frans van Keulen Son 32 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 32 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 32 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 32 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 32 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 32 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 32 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 32 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 32 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 32 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 32 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 32 volgen
1. Marc Molengraaf Best 32 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 32 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 32 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 32 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 32 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 32 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 32 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 32 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 32 volgen
1. Kemps Ad Best 32 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 32 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 32 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 32 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 32 volgen
1. Peter van Es Schijndel 32 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 32 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 32 volgen
1. Peter van Es Schijndel 32 volgen
1. Peter van Es Schijndel 32 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 32 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 32 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 32 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 32 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 32 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 32 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 32 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 32 volgen
1. Mark Relou Nuenen 32 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 32 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 32 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Lucien Evers Rooi 32 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 32 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 32 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 32 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 32 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Mark Relou Nuenen 32 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 32 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 32 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 32 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 32 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 32 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 32 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 32 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 32 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 32 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 32 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 32 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 32 volgen
1. Therese Tom Vleuten 32 volgen
1. Arie Tom Utrecht 32 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 32 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 32 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 32 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 32 volgen
1. tom van doremalen schijndel 32 volgen
1. tom van doremalen schijndel 32 volgen
1. tom van doremalen schijndel 32 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 32 volgen
1. R van de ven Schijndel 32 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 32 volgen
1. r van de ven Schijndel 32 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 32 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 32 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 32 volgen
1. r van de ven Schijndel 32 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 32 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 32 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 32 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Frank Aarts Deurne 32 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 32 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 32 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 32 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 32 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 32 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 32 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 32 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 32 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 32 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 32 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 32 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 32 volgen
1. Robin van Nuland Olland 32 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 32 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Frank Smits Oirschot 32 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 32 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 32 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 32 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Jan Bekkers HORST 32 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 32 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 32 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 32 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 32 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 32 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 32 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 32 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 32 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 32 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 32 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 32 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 32 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 32 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 32 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 32 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 32 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 32 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 32 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 32 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 32 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 32 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 32 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 32 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 32 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 32 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 32 volgen
1. Jos Rovers Gemert 32 volgen
1. Jos Rovers Gemert 32 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 32 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 32 volgen
1. Jos Rovers Gemert 32 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 32 volgen
1. john van den bosch heesch 32 volgen
1. Bert Maas Gemert 32 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 32 volgen
1. Bert Maas Gemert 32 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 32 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ton schouten Schijndel 32 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 32 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 32 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 32 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 32 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 32 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 32 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 32 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 32 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 32 volgen
1. bauke loeffen heesch 32 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 32 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 32 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 32 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Geert Schepens Gemert 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 32 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. George Sips Rotterdam 32 volgen
1. berg af Wind mee, Best 32 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 32 volgen
1. berg af Wind mee, Best 32 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 32 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 32 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 32 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 32 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 32 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 32 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 32 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 32 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 32 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 32 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 32 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 32 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 32 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 32 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 32 volgen
1. Frank Methorst Best 32 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 32 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 32 volgen
1. Will Van der looij Best 32 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 32 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 28 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 28 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 28 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 28 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 28 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 28 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 28 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 28 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 27 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 27 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 27 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 27 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 27 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 27 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 27 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 27 volgen
1. Anton Smits Berlicum 26 volgen
1. tonny verhaar lith 26 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 26 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 26 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 26 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 26 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 26 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 26 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 26 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 26 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 26 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 26 volgen
1. Harrie Peeters Someren 26 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 26 volgen
1. Frans van Keulen Son 26 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 26 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 26 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 26 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 26 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 26 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 26 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 26 volgen
1. Jan Bekkers HORST 26 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 26 volgen
1. Anton Smits Berlicum 26 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 26 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 26 volgen
1. bauke loeffen heesch 26 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 26 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 26 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 26 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 26 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 26 volgen
1. William De Vries Eindhoven 26 volgen
1. Marc van der Looij Best 26 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 25 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 25 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 25 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 25 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 25 volgen
1. Marès Adama Utrecht 24 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 21 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 21 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 21 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 21 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 20 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 19 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 19 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 18 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 17 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 13 volgen
1. Foley Vos Rooi 13 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 13 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 13 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 13 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 13 volgen
1. Miriam van der Pas 13 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 13 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 13 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 7 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 7 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 7 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 7 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 6 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen