Etappe 6: TOURS - CHÂTEAUROUX

donderdag 1 juli 2021 - 161 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 55 - CAVENDISH, Mark 55 + 15
2 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 12
3 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 10
4 83 - DEMARE, Arnaud 83 + 7
5 71 - SAGAN, Peter 71 + 6
6 143 - BOL, Cees 143 + 5
7 103 - MERLIER, Tim 103 + 4
8 17 - VAN AERT, Wout 17 + 3
9 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 2
10 45 - PEDERSEN, Mads 45 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 62 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 61 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 60 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 54 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 54 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 53 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 53 volgen
1. Foley Vos Rooi 53 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 53 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 53 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 53 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 52 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 51 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 51 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 51 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 51 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 51 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 50 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 50 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 50 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 50 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 50 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 50 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 50 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 49 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 49 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Miriam van der Pas 48 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 48 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 48 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 48 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 47 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 46 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 46 volgen
1. Jos Rovers Gemert 46 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 46 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 45 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 45 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 45 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 45 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 45 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 45 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 45 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 45 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 44 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 44 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 44 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 43 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 43 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 43 volgen
1. bauke loeffen heesch 43 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 43 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 42 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 42 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 42 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 42 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 42 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 41 volgen
1. Lucien Evers Rooi 41 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 41 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 41 volgen
1. Bert Maas Gemert 41 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 40 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 40 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 40 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 40 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 40 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 40 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 40 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 40 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Therese Tom Vleuten 39 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Frans van Keulen Son 38 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 38 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 38 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 38 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 38 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 38 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 38 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 38 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 38 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 38 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 38 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 37 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 37 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 37 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 37 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 37 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Serge van Hout 37 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 37 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 37 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Peter van Es Schijndel 37 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 37 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 37 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 37 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 37 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 37 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 37 volgen
1. Jan Bekkers HORST 37 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 37 volgen
1. Jan Bekkers HORST 37 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 37 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 37 volgen
1. Bert Maas Gemert 37 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 37 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 37 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 37 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 37 volgen
1. George Sips Rotterdam 37 volgen
1. berg af Wind mee, Best 37 volgen
1. berg af Wind mee, Best 37 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 37 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 37 volgen
1. Marc van der Looij Best 37 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 36 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 36 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 36 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 36 volgen
1. Mark Relou Nuenen 36 volgen
1. tom van doremalen schijndel 36 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 36 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 36 volgen
1. John van Weert Schijndel 35 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 35 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 35 volgen
1. George Sips Rotterdam 35 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 35 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 35 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 35 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 35 volgen
1. Danny Vos Rooi 35 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 35 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 35 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 35 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 35 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 35 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 35 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 35 volgen
1. Jos Rovers Gemert 35 volgen
1. Bert Maas Gemert 35 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 35 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 35 volgen
1. bauke loeffen heesch 35 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 35 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 35 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 35 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 35 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 35 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 35 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 34 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 34 volgen
1. Frans van Keulen Son 34 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 34 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 34 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 34 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 33 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 33 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 33 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 33 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 33 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 33 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 33 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 33 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 33 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 33 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 33 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 33 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 33 volgen
1. Jos Rovers Gemert 33 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 33 volgen
1. Bert Maas Gemert 33 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 33 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 33 volgen
1. Frank Methorst Best 33 volgen
1. Will Van der looij Best 33 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 32 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 32 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 32 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 32 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 32 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 32 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 32 volgen
1. Mark Relou Nuenen 32 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 32 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 32 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 32 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 32 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 31 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 31 volgen
1. Marès Adama Utrecht 31 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 31 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 31 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 31 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 31 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jos Rovers Gemert 31 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 31 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 31 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 30 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 30 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 30 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 30 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 30 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 30 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 30 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 30 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 30 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 30 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 29 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 29 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 29 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 29 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 28 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 28 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 28 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 28 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 28 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 28 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 28 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 27 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 27 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 27 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 27 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 27 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 27 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 27 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 27 volgen
1. tom van doremalen schijndel 27 volgen
1. R van de ven Schijndel 27 volgen
1. r van de ven Schijndel 27 volgen
1. r van de ven Schijndel 27 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 27 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Geert Schepens Gemert 27 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 26 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 26 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Peter van Es Schijndel 26 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 26 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 26 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 26 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 26 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 26 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 25 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 25 volgen
1. Michael Smits Zurich 25 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 25 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 25 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 25 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 25 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 25 volgen
1. tom van doremalen schijndel 25 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 25 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 25 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 25 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 25 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 25 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 25 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 24 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 24 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 23 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 23 volgen
1. Arie Tom Utrecht 23 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 23 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 23 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 23 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 23 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 23 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 23 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 23 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 23 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 23 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 23 volgen
1. tonny verhaar lith 22 volgen
1. tonny verhaar lith 22 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 22 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Harrie Peeters Someren 22 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 22 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 22 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 22 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 22 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 22 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 22 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 22 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 22 volgen
1. Peter van Es Schijndel 22 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 22 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 22 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 22 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 22 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Dean van Nuland Olland 22 volgen
1. Robin van Nuland Olland 22 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 22 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 22 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 22 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ton schouten Schijndel 22 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 22 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Arno Brus Schijndel 22 volgen
1. Arno Brus Schijndel 22 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 22 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 22 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 22 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 21 volgen
1. tonny verhaar lith 21 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 21 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 21 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 21 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 21 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 21 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 21 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 21 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 21 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 21 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 21 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 21 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 21 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 21 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 21 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 21 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 21 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 21 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 21 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 21 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 21 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 21 volgen
1. peter Raaimakers Best 20 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 20 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 20 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 20 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 20 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 20 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 20 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 20 volgen
1. Michael Smits Zurich 20 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 20 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 20 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 20 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 20 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 20 volgen
1. Frans van Keulen Son 20 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 20 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 20 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 20 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 20 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 20 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 20 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 20 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 20 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 20 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Frank Smits Oirschot 20 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 20 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 20 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 20 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 20 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 20 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 20 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 20 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 20 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 20 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 20 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 20 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 20 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 20 volgen
1. William De Vries Eindhoven 20 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 20 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 20 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 20 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 19 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 19 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 19 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 19 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 19 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 19 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 19 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 19 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 19 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 18 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 18 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 18 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. tonny verhaar lith 18 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 18 volgen
1. Wille Peeters Someren 18 volgen
1. Harrie Peeters Someren 18 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 18 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 18 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 18 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 18 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 18 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 18 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 18 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 18 volgen
1. rudie van den bosch heesch 18 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 18 volgen
1. john van den bosch heesch 18 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 18 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 18 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 18 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 18 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 17 volgen
1. Kemps Ad Best 17 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 17 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 17 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 17 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 17 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 17 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 17 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 17 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 16 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 16 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 16 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 16 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 16 volgen
1. Frans van Keulen Son 16 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 16 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 16 volgen
1. Marc Molengraaf Best 16 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 16 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 16 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 16 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Frank Aarts Deurne 16 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 16 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 16 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 16 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 16 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 16 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 16 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 16 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 16 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 16 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 16 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 15 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 15 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Frans van Alphen Weert 14 volgen
1. Frans van Alphen Weert 14 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 14 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 14 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 14 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 13 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 13 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 13 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 13 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 13 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 12 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 12 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 12 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 12 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 12 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 11 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 11 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 11 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 11 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 11 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 10 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 10 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 10 volgen
1. Anton Smits Berlicum 9 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 9 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 9 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 9 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 9 volgen
1. Anton Smits Berlicum 9 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 8 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 8 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 7 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 3 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 3 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 3 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 3 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 0 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 0 volgen