Etappe 7: VIERZON - LE CREUSOT

vrijdag 2 juli 2021 - 249 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 165 - MOHORIC, Matej 165 + 15
2 47 - STUYVEN, Jasper 47 + 12
3 116 - NIELSEN, Magnus Cort 116 + 10
4 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 7
5 52 - ASGREEN, Kasper 52 + 6
6 223 - BONNAMOUR, Franck 223 + 5
7 74 - KONRAD, Patrick 74 + 4
8 17 - VAN AERT, Wout 17 + 3
9 158 - VAN MOER, Brent 158 + 2
10 122 - GODON, Dorian 122 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 28 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 28 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 25 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 22 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 22 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 22 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 22 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Foley Vos Rooi 22 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 22 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 22 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 22 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 22 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 22 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 22 volgen
1. Miriam van der Pas 22 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 22 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 22 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 22 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 22 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 22 volgen
1. Mark Relou Nuenen 22 volgen
1. tom van doremalen schijndel 22 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 22 volgen
1. R van de ven Schijndel 22 volgen
1. r van de ven Schijndel 22 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 22 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 22 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 22 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 22 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 22 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 22 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 22 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 22 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 22 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 22 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 22 volgen
1. Bert Maas Gemert 22 volgen
1. john van den bosch heesch 22 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 22 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. bauke loeffen heesch 22 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 22 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 22 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 22 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 22 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 22 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 22 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 22 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 22 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 22 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 20 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 20 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 20 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 20 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 20 volgen
1. tom van doremalen schijndel 20 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 20 volgen
1. Robin van Nuland Olland 20 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 20 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 20 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 19 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Frans van Alphen Weert 16 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 16 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 16 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 16 volgen
1. Michael Smits Zurich 16 volgen
1. Michael Smits Zurich 16 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 16 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 16 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 16 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 16 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 16 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 16 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 16 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 16 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 16 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 16 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 16 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 16 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 16 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 16 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 16 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 16 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 16 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 16 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 16 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 16 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 16 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 16 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 16 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 16 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 16 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 16 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 16 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 16 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 16 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 16 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 15 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 15 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 15 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 15 volgen
1. bauke loeffen heesch 15 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 15 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 15 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 14 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 14 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 14 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 13 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 13 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 12 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 10 volgen
1. tonny verhaar lith 10 volgen
1. tonny verhaar lith 10 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 10 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 10 volgen
1. peter Raaimakers Best 10 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 10 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 10 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 10 volgen
1. John van Weert Schijndel 10 volgen
1. Frans van Alphen Weert 10 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 10 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 10 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 10 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 10 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 10 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 10 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 10 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 10 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 10 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 10 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 10 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 10 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 10 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 10 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 10 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 10 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 10 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 10 volgen
1. tonny verhaar lith 10 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 10 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 10 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 10 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 10 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 10 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 10 volgen
1. George Sips Rotterdam 10 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 10 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 10 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 10 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 10 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 10 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 10 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 10 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 10 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 10 volgen
1. Harrie Peeters Someren 10 volgen
1. Wille Peeters Someren 10 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 10 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 10 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 10 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 10 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Danny Vos Rooi 10 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 10 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 10 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 10 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 10 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 10 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 10 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 10 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 10 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 10 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 10 volgen
1. Serge van Hout 10 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 10 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 10 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 10 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 10 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 10 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 10 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 10 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 10 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 10 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 10 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 10 volgen
1. Frans van Keulen Son 10 volgen
1. Frans van Keulen Son 10 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Frans van Keulen Son 10 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 10 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 10 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 10 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 10 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 10 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 10 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 10 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 10 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 10 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 10 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 10 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 10 volgen
1. Marc Molengraaf Best 10 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 10 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 10 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 10 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 10 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 10 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 10 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 10 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 10 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 10 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 10 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 10 volgen
1. Kemps Ad Best 10 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 10 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 10 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 10 volgen
1. Peter van Es Schijndel 10 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 10 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 10 volgen
1. Peter van Es Schijndel 10 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 10 volgen
1. Peter van Es Schijndel 10 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 10 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 10 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 10 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 10 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 10 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 10 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 10 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 10 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 10 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 10 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 10 volgen
1. Mark Relou Nuenen 10 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 10 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 10 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Lucien Evers Rooi 10 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 10 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 10 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 10 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 10 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 10 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 10 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 10 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 10 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 10 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 10 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 10 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 10 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 10 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 10 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 10 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 10 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 10 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 10 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 10 volgen
1. Therese Tom Vleuten 10 volgen
1. Arie Tom Utrecht 10 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 10 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 10 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 10 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 10 volgen
1. tom van doremalen schijndel 10 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 10 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 10 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 10 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 10 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 10 volgen
1. r van de ven Schijndel 10 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 10 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 10 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 10 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Frank Aarts Deurne 10 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 10 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 10 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 10 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 10 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 10 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 10 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 10 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 10 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 10 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 10 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Dean van Nuland Olland 10 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 10 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 10 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 10 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 10 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 10 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 10 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 10 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 10 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Frank Smits Oirschot 10 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 10 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 10 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jan Bekkers HORST 10 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 10 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 10 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 10 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 10 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 10 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 10 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 10 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 10 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 10 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 10 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 10 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 10 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 10 volgen
1. rudie van den bosch heesch 10 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 10 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 10 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 10 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 10 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 10 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 10 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 10 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 10 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 10 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 10 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 10 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 10 volgen
1. Jos Rovers Gemert 10 volgen
1. Jos Rovers Gemert 10 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jos Rovers Gemert 10 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 10 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 10 volgen
1. Jos Rovers Gemert 10 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 10 volgen
1. Bert Maas Gemert 10 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 10 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 10 volgen
1. Bert Maas Gemert 10 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 10 volgen
1. Bert Maas Gemert 10 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 10 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 10 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ton schouten Schijndel 10 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 10 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 10 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 10 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 10 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 10 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 10 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 10 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 10 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 10 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 10 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 10 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 10 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 10 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Arno Brus Schijndel 10 volgen
1. Arno Brus Schijndel 10 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 10 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 10 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 10 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 10 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 10 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 10 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 10 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 10 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 10 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 10 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 10 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 10 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 10 volgen
1. Geert Schepens Gemert 10 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 10 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 10 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 10 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. George Sips Rotterdam 10 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 10 volgen
1. berg af Wind mee, Best 10 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 10 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 10 volgen
1. berg af Wind mee, Best 10 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 10 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 10 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 10 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 10 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 10 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 10 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 10 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 10 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 10 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 10 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 10 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 10 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 10 volgen
1. Frank Methorst Best 10 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 10 volgen
1. Will Van der looij Best 10 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 10 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 9 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 7 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 7 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 7 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 7 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 7 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 7 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 7 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 7 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 7 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 7 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 6 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 5 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 5 volgen
1. Anton Smits Berlicum 3 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 3 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 3 volgen
1. tonny verhaar lith 3 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 3 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 3 volgen
1. Marès Adama Utrecht 3 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 3 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 3 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 3 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 3 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 3 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 3 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 3 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 3 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 3 volgen
1. Harrie Peeters Someren 3 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 3 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 3 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 3 volgen
1. Frans van Keulen Son 3 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 3 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 3 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 3 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 3 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 3 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 3 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 3 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 3 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 3 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 3 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 3 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 3 volgen
1. Jan Bekkers HORST 3 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 3 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 3 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 3 volgen
1. Anton Smits Berlicum 3 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 3 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 3 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 3 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 3 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 3 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 3 volgen
1. William De Vries Eindhoven 3 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Marc van der Looij Best 3 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 0 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 0 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 0 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 0 volgen