Etappe 8: OYONNAX - LE GRAND-BORNAND

zaterdag 3 juli 2021 - 151 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 167 - TEUNS, Dylan 167 + 15
2 187 - IZAGUIRRE INSAUSTI, Ion 187 + 12
3 37 - WOODS, Michael 37 + 10
4 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 7
5 166 - POELS, Wouter 166 + 6
6 178 - YATES, Simon Philip 178 + 5
7 125 - PARET PEINTRE, Aurélien 125 + 4
8 91 - MARTIN, Guillaume 91 + 3
9 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 2
10 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 29 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 23 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 23 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 22 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 22 volgen
1. Wille Peeters Someren 22 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 22 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 22 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 22 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 21 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 20 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 19 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 17 volgen
1. tonny verhaar lith 17 volgen
1. tonny verhaar lith 17 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 17 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 17 volgen
1. tonny verhaar lith 17 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 17 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 17 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 17 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 17 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 17 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 17 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 17 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 17 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 17 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 17 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 17 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 17 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 17 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 17 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 17 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 17 volgen
1. Peter van Es Schijndel 17 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 17 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 17 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 17 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 17 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 17 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 17 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 17 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 17 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 17 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 17 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 17 volgen
1. tom van doremalen schijndel 17 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 17 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 17 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 17 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 17 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 17 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 17 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 17 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 17 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 17 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 17 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 17 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 17 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 17 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 17 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 17 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 17 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 17 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 17 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 17 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 17 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 17 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 17 volgen
1. Anton Smits Berlicum 17 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 17 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 17 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 17 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 17 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 17 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 17 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 17 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 17 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 17 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 17 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 17 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 17 volgen
1. William De Vries Eindhoven 16 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 13 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 13 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 13 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Frans van Alphen Weert 12 volgen
1. Frans van Alphen Weert 12 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 12 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 12 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 12 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 12 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 12 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 12 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 12 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Danny Vos Rooi 12 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 12 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 12 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 12 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Frank Aarts Deurne 12 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 12 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 12 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 12 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 12 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 12 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 12 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 12 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 12 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 12 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 12 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 12 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 12 volgen
1. Jan Bekkers HORST 11 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 10 volgen
1. Marès Adama Utrecht 10 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 10 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 10 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Marc Molengraaf Best 10 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 10 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Peter van Es Schijndel 10 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 10 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 10 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 10 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 10 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Geert Schepens Gemert 10 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 8 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 8 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 8 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 8 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 7 volgen
1. tonny verhaar lith 7 volgen
1. Anton Smits Berlicum 7 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 7 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 7 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 7 volgen
1. peter Raaimakers Best 7 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 7 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 7 volgen
1. John van Weert Schijndel 7 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 7 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 7 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 7 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 7 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 7 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 7 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 7 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 7 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 7 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 7 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 7 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 7 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 7 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 7 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 7 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 7 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 7 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 7 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 7 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 7 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 7 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 7 volgen
1. George Sips Rotterdam 7 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 7 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 7 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 7 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 7 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 7 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 7 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 7 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 7 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 7 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 7 volgen
1. Harrie Peeters Someren 7 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 7 volgen
1. Michael Smits Zurich 7 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 7 volgen
1. Michael Smits Zurich 7 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 7 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 7 volgen
1. Harrie Peeters Someren 7 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 7 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 7 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 7 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 7 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 7 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 7 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 7 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 7 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 7 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 7 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 7 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 7 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 7 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 7 volgen
1. Serge van Hout 7 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 7 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 7 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 7 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 7 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 7 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 7 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 7 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 7 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 7 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 7 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 7 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 7 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 7 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 7 volgen
1. Frans van Keulen Son 7 volgen
1. Frans van Keulen Son 7 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Frans van Keulen Son 7 volgen
1. Frans van Keulen Son 7 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 7 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 7 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 7 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 7 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 7 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 7 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 7 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 7 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 7 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 7 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 7 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 7 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 7 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 7 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 7 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 7 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 7 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 7 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 7 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 7 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 7 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 7 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 7 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 7 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 7 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 7 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Kemps Ad Best 7 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 7 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 7 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 7 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 7 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 7 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 7 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 7 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 7 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 7 volgen
1. Peter van Es Schijndel 7 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 7 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 7 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 7 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 7 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 7 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 7 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 7 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 7 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 7 volgen
1. Mark Relou Nuenen 7 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 7 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 7 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Lucien Evers Rooi 7 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 7 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 7 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 7 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 7 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 7 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Mark Relou Nuenen 7 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 7 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 7 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 7 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 7 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 7 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 7 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 7 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 7 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 7 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 7 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 7 volgen
1. Therese Tom Vleuten 7 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 7 volgen
1. Arie Tom Utrecht 7 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 7 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 7 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 7 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 7 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 7 volgen
1. tom van doremalen schijndel 7 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 7 volgen
1. tom van doremalen schijndel 7 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 7 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 7 volgen
1. R van de ven Schijndel 7 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 7 volgen
1. r van de ven Schijndel 7 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 7 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 7 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 7 volgen
1. r van de ven Schijndel 7 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 7 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 7 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 7 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 7 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 7 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 7 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 7 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 7 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 7 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 7 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 7 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 7 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 7 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Dean van Nuland Olland 7 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 7 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 7 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 7 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 7 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 7 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 7 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 7 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 7 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 7 volgen
1. Robin van Nuland Olland 7 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 7 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 7 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Frank Smits Oirschot 7 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 7 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 7 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 7 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jan Bekkers HORST 7 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 7 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 7 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 7 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 7 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 7 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 7 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 7 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 7 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 7 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 7 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 7 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 7 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 7 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 7 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 7 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 7 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 7 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 7 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 7 volgen
1. rudie van den bosch heesch 7 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 7 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 7 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 7 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 7 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 7 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 7 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 7 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 7 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 7 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 7 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 7 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 7 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 7 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jos Rovers Gemert 7 volgen
1. Jos Rovers Gemert 7 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Jos Rovers Gemert 7 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 7 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 7 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jos Rovers Gemert 7 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 7 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bert Maas Gemert 7 volgen
1. john van den bosch heesch 7 volgen
1. Bert Maas Gemert 7 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 7 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 7 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bert Maas Gemert 7 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 7 volgen
1. Bert Maas Gemert 7 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 7 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ton schouten Schijndel 7 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 7 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 7 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 7 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 7 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 7 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. bauke loeffen heesch 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 7 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 7 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 7 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 7 volgen
1. Arno Brus Schijndel 7 volgen
1. Arno Brus Schijndel 7 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 7 volgen
1. bauke loeffen heesch 7 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 7 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 7 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 7 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 7 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 7 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 7 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 7 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 7 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 7 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 7 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 7 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 7 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 7 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 7 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 7 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 7 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 7 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 7 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 7 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 7 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 7 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 7 volgen
1. George Sips Rotterdam 7 volgen
1. berg af Wind mee, Best 7 volgen
1. berg af Wind mee, Best 7 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 7 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 7 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 7 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 7 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 7 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 7 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 7 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 7 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 7 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 7 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 7 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 7 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 7 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 7 volgen
1. Frank Methorst Best 7 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 7 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 7 volgen
1. Marc van der Looij Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 7 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 7 volgen
1. Will Van der looij Best 7 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 5 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 1 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 1 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Foley Vos Rooi 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 0 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 0 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 0 volgen
1. Miriam van der Pas 0 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 0 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 0 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 0 volgen