Etappe 10: ALBERTVILLE - VALENCE

dinsdag 6 juli 2021 - 191 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 55 - CAVENDISH, Mark 55 + 15
2 17 - VAN AERT, Wout 17 + 12
3 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 10
4 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 7
5 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 6
6 58 - MØRKØV, Michael 58 + 5
7 34 - GREIPEL, André 34 + 4
8 71 - SAGAN, Peter 71 + 3
9 208 - TURGIS, Anthony 208 + 2
10 143 - BOL, Cees 143 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Wim van Dijk Eerde 58 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 53 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 47 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 47 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 47 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 46 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 46 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 44 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 44 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 44 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 44 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 44 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 44 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 44 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 43 volgen
1. Miriam van der Pas 43 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 43 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 43 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 43 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 42 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 42 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 42 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Foley Vos Rooi 41 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 41 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 40 volgen
1. bauke loeffen heesch 40 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 39 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 38 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 38 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 38 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 38 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 38 volgen
1. Jos Rovers Gemert 38 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 38 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 37 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 37 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 37 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 37 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 37 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 37 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 37 volgen
1. Lucien Evers Rooi 37 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 37 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 37 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 37 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 37 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 37 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 37 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 37 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Bert Maas Gemert 37 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 37 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 37 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 37 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 37 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 37 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 37 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 36 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 36 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 36 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 36 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 36 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Serge van Hout 36 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 36 volgen
1. Frans van Keulen Son 36 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Frans van Keulen Son 36 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 36 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 36 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 36 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 36 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 36 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Peter van Es Schijndel 36 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 36 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 36 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 36 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 36 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 36 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 36 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 36 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 36 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 36 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 36 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 36 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 36 volgen
1. Jan Bekkers HORST 36 volgen
1. Jan Bekkers HORST 36 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 36 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 36 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 36 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 36 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 36 volgen
1. Jos Rovers Gemert 36 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 36 volgen
1. Bert Maas Gemert 36 volgen
1. Bert Maas Gemert 36 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 36 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 36 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 36 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 36 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 36 volgen
1. George Sips Rotterdam 36 volgen
1. berg af Wind mee, Best 36 volgen
1. berg af Wind mee, Best 36 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 36 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 36 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 36 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 36 volgen
1. Frank Methorst Best 36 volgen
1. Marc van der Looij Best 36 volgen
1. Will Van der looij Best 36 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 35 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 35 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 34 volgen
1. tom van doremalen schijndel 34 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 33 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 33 volgen
1. William De Vries Eindhoven 33 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 32 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 32 volgen
1. Therese Tom Vleuten 32 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 32 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 31 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 31 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 31 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 31 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 31 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 31 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 31 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 31 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 31 volgen
1. Mark Relou Nuenen 31 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 31 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 31 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 31 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 31 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 31 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 31 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 31 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 31 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 31 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 31 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 31 volgen
1. John van Weert Schijndel 30 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 30 volgen
1. Marès Adama Utrecht 30 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 30 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 30 volgen
1. George Sips Rotterdam 30 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 30 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Danny Vos Rooi 30 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 30 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 30 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 30 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 30 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 30 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 30 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 30 volgen
1. Mark Relou Nuenen 30 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 30 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 30 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 30 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 30 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 30 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 30 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 30 volgen
1. bauke loeffen heesch 30 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 30 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 29 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 29 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 29 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 29 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 29 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 28 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 28 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 28 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 28 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 28 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 28 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 28 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 28 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 28 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 28 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 28 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 27 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 27 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 27 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 27 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 27 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 26 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 25 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 25 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 25 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 24 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 24 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 23 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 23 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 23 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 23 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 23 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 23 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 22 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 22 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 22 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 22 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 22 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 22 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 22 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 22 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 22 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 22 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 22 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 22 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 22 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 22 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 22 volgen
1. tom van doremalen schijndel 22 volgen
1. R van de ven Schijndel 22 volgen
1. r van de ven Schijndel 22 volgen
1. r van de ven Schijndel 22 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 22 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 22 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 22 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 22 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 22 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 22 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 22 volgen
1. Geert Schepens Gemert 22 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 22 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 22 volgen
1. tonny verhaar lith 21 volgen
1. tonny verhaar lith 21 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 21 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 21 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 21 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 21 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 21 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 21 volgen
1. tonny verhaar lith 21 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 21 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Harrie Peeters Someren 21 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 21 volgen
1. Wille Peeters Someren 21 volgen
1. Harrie Peeters Someren 21 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 21 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 21 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 21 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 21 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 21 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 21 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 21 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 21 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 21 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 21 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 21 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 21 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 21 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 21 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 21 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 21 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 21 volgen
1. Peter van Es Schijndel 21 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 21 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 21 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 21 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 21 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 21 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 21 volgen
1. Arie Tom Utrecht 21 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 21 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 21 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 21 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 21 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 21 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 21 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Dean van Nuland Olland 21 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 21 volgen
1. Robin van Nuland Olland 21 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 21 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 21 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 21 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 21 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 21 volgen
1. rudie van den bosch heesch 21 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 21 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 21 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 21 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 21 volgen
1. john van den bosch heesch 21 volgen
1. Ton schouten Schijndel 21 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 21 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 21 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 21 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 21 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 21 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 21 volgen
1. Arno Brus Schijndel 21 volgen
1. Arno Brus Schijndel 21 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 21 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 21 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 21 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 21 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 21 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 21 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 21 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 21 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 21 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 21 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 21 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Frank Aarts Deurne 19 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 19 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 18 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 16 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 16 volgen
1. Frans van Alphen Weert 16 volgen
1. Frans van Alphen Weert 16 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 16 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 16 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 16 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 16 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 16 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 16 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 16 volgen
1. Michael Smits Zurich 16 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 16 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 16 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 16 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 16 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 16 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 16 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 16 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 16 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 16 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 16 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 16 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Peter van Es Schijndel 16 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 16 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 16 volgen
1. tom van doremalen schijndel 16 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 16 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 16 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 16 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 16 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 16 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 16 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 16 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 16 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 16 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 16 volgen
1. Anton Smits Berlicum 15 volgen
1. peter Raaimakers Best 15 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 15 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 15 volgen
1. tonny verhaar lith 15 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 15 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 15 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 15 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 15 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 15 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 15 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 15 volgen
1. Michael Smits Zurich 15 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 15 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 15 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 15 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 15 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 15 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 15 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 15 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 15 volgen
1. Frans van Keulen Son 15 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Frans van Keulen Son 15 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 15 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 15 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 15 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 15 volgen
1. Marc Molengraaf Best 15 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 15 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 15 volgen
1. Kemps Ad Best 15 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 15 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 15 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 15 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 15 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 15 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 15 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 15 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 15 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 15 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 15 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 15 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 15 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 15 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 15 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 15 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Frank Smits Oirschot 15 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 15 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 15 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 15 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 15 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 15 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 15 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 15 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 15 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 15 volgen
1. Anton Smits Berlicum 15 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 15 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 15 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 15 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 15 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 15 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 15 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 15 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 15 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 15 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 15 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 15 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 15 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 15 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 15 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 15 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 15 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 15 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 15 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 13 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 12 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 12 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 12 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 12 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 12 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 12 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 12 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 11 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 11 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 10 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 10 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 9 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 9 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 8 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 5 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 3 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 3 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 3 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 0 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 0 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 0 volgen