Etappe 11: SORGUES - MALAUCÈNE

woensdag 7 juli 2021 - 199 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 17 - VAN AERT, Wout 17 + 15
2 43 - ELISSONDE, Kenny 43 + 12
3 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 10
4 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 7
5 111 - URAN, Rigoberto 111 + 6
6 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 5
7 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 4
8 188 - LUTSENKO, Alexey 188 + 3
9 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 2
10 65 - MAS NICOLAU, Enric 65 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 39 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Anton Smits Berlicum 39 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 36 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 36 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 36 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 36 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 35 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 35 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Bert Maas Gemert 35 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 35 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 33 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 33 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 33 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 33 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 33 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 33 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 33 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 33 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 33 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 33 volgen
1. Frans van Keulen Son 33 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 33 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 33 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 33 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 33 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 33 volgen
1. Kemps Ad Best 33 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 33 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 33 volgen
1. Lucien Evers Rooi 33 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 33 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 33 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 33 volgen
1. Therese Tom Vleuten 33 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 33 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 33 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 33 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 33 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 33 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 33 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 33 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 33 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 33 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 33 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 33 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 33 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 33 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 33 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 33 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 33 volgen
1. Jos Rovers Gemert 33 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 33 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 33 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 33 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 33 volgen
1. bauke loeffen heesch 33 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 33 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 33 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 33 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 33 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 33 volgen
1. Frank Aarts Deurne 32 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 31 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 31 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 30 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 30 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 30 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 30 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 30 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 30 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 30 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 29 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 29 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 29 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 29 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 29 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 29 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 29 volgen
1. Michael Smits Zurich 29 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 29 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 29 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 29 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 29 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 29 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 29 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 29 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 29 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 29 volgen
1. Frank Smits Oirschot 29 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 29 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Jos Rovers Gemert 29 volgen
1. Jos Rovers Gemert 29 volgen
1. Bert Maas Gemert 29 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 29 volgen
1. George Sips Rotterdam 29 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 29 volgen
1. Frank Methorst Best 29 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 29 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 28 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 28 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 28 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 28 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 28 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 28 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 28 volgen
1. Marc Molengraaf Best 28 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 28 volgen
1. Peter van Es Schijndel 28 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 28 volgen
1. Peter van Es Schijndel 28 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 28 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 28 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 28 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 28 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 28 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 28 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 28 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 28 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 28 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 28 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 28 volgen
1. Jos Rovers Gemert 28 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 28 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 28 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 28 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 28 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 28 volgen
1. William De Vries Eindhoven 28 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 28 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 28 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 28 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 27 volgen
1. tonny verhaar lith 27 volgen
1. tonny verhaar lith 27 volgen
1. Anton Smits Berlicum 27 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 27 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 27 volgen
1. peter Raaimakers Best 27 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 27 volgen
1. John van Weert Schijndel 27 volgen
1. Frans van Alphen Weert 27 volgen
1. Frans van Alphen Weert 27 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 27 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 27 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 27 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 27 volgen
1. tonny verhaar lith 27 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 27 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 27 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marès Adama Utrecht 27 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 27 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 27 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 27 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 27 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 27 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 27 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 27 volgen
1. tonny verhaar lith 27 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 27 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 27 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 27 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 27 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 27 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 27 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 27 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 27 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 27 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 27 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 27 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 27 volgen
1. Harrie Peeters Someren 27 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 27 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 27 volgen
1. Wille Peeters Someren 27 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 27 volgen
1. Michael Smits Zurich 27 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 27 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 27 volgen
1. Harrie Peeters Someren 27 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 27 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 27 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 27 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 27 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 27 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 27 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 27 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 27 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 27 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 27 volgen
1. Serge van Hout 27 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 27 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 27 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 27 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 27 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 27 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 27 volgen
1. Frans van Keulen Son 27 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Frans van Keulen Son 27 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 27 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 27 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 27 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 27 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 27 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 27 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 27 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 27 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 27 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 27 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 27 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 27 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 27 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 27 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 27 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 27 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 27 volgen
1. Peter van Es Schijndel 27 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 27 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 27 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 27 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 27 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 27 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 27 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mark Relou Nuenen 27 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 27 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 27 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 27 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 27 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 27 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 27 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 27 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 27 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 27 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 27 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 27 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 27 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 27 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 27 volgen
1. Arie Tom Utrecht 27 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 27 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 27 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 27 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 27 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 27 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 27 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 27 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 27 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 27 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 27 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 27 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 27 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 27 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 27 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 27 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 27 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 27 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Jan Bekkers HORST 27 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 27 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 27 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 27 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 27 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 27 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 27 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 27 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 27 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 27 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 27 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 27 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 27 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 27 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 27 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 27 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 27 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 27 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 27 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 27 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 27 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 27 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 27 volgen
1. john van den bosch heesch 27 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 27 volgen
1. Bert Maas Gemert 27 volgen
1. Ton schouten Schijndel 27 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 27 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 27 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 27 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 27 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 27 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 27 volgen
1. Arno Brus Schijndel 27 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 27 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 27 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 27 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 27 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 27 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 27 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 27 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 27 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 27 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 27 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 27 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 27 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 27 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 27 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 27 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 27 volgen
1. berg af Wind mee, Best 27 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 27 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 27 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 27 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 27 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 27 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 27 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 27 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 27 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 27 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 27 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 27 volgen
1. Marc van der Looij Best 27 volgen
1. Will Van der looij Best 27 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 25 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 25 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 25 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 25 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 25 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 25 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 25 volgen
1. George Sips Rotterdam 24 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 24 volgen
1. Dean van Nuland Olland 24 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 24 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 24 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 24 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 24 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 24 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 24 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 23 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 23 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 23 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 22 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 22 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 22 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 22 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 22 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 22 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 22 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 22 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 22 volgen
1. Danny Vos Rooi 22 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 22 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Frans van Keulen Son 22 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 22 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 22 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 22 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 22 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 22 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 22 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 22 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 22 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 22 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 22 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 22 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 22 volgen
1. Mark Relou Nuenen 22 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 22 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 22 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 22 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 22 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 22 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 22 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 22 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 22 volgen
1. tom van doremalen schijndel 22 volgen
1. tom van doremalen schijndel 22 volgen
1. tom van doremalen schijndel 22 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 22 volgen
1. R van de ven Schijndel 22 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 22 volgen
1. r van de ven Schijndel 22 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 22 volgen
1. r van de ven Schijndel 22 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 22 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 22 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 22 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 22 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 22 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 22 volgen
1. Robin van Nuland Olland 22 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 22 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 22 volgen
1. Jan Bekkers HORST 22 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 22 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 22 volgen
1. rudie van den bosch heesch 22 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 22 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 22 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 22 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 22 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Bert Maas Gemert 22 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 22 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 22 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 22 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 22 volgen
1. Arno Brus Schijndel 22 volgen
1. bauke loeffen heesch 22 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 22 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 22 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Geert Schepens Gemert 22 volgen
1. berg af Wind mee, Best 22 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 22 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 22 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 22 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 22 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 20 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 20 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 20 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 20 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 20 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 19 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 18 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 18 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 18 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 18 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 18 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 17 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 15 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 15 volgen
1. Foley Vos Rooi 15 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 15 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 15 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 15 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 15 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 15 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 15 volgen
1. Miriam van der Pas 15 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 15 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 15 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 15 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 15 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 15 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 13 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 13 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 13 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 13 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 12 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 12 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 12 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 12 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 12 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 10 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 7 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 7 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 1 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen