Etappe 12: SAINT-PAUL-TROIS-CHÂTEAUX - NÎMES

donderdag 8 juli 2021 - 159 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 76 - POLITT, Nils 76 + 15
2 63 - ERVITI, Imanol 63 + 12
3 156 - SWEENY, Harrison 156 + 10
4 86 - KÜNG, Stefan 86 + 7
5 177 - MEZGEC, Luka 177 + 6
6 34 - GREIPEL, André 34 + 5
7 48 - THEUNS, Edward 48 + 4
8 158 - VAN MOER, Brent 158 + 3
9 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 2
10 191 - HENAO MONTOYA, Sergio Luis 191 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 13 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 13 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 12 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 10 volgen
1. peter Raaimakers Best 9 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 9 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 9 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 9 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 9 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 9 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 9 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 9 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 9 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 9 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 9 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 9 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 9 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 9 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 9 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 9 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 9 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 9 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 9 volgen
1. rudie van den bosch heesch 9 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 9 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 9 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 9 volgen
1. Arno Brus Schijndel 9 volgen
1. Arno Brus Schijndel 9 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 9 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 9 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 9 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 9 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 9 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 9 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 8 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 8 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 8 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 8 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 8 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 7 volgen
1. Frank Aarts Deurne 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 6 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 6 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 6 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 6 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 6 volgen
1. Miriam van der Pas 6 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 6 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 6 volgen
1. William De Vries Eindhoven 6 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 5 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 5 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 5 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 5 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 4 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 4 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 3 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 2 volgen
1. tonny verhaar lith 2 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 2 volgen
1. tonny verhaar lith 2 volgen
1. Anton Smits Berlicum 2 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 2 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 2 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 2 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 2 volgen
1. John van Weert Schijndel 2 volgen
1. Frans van Alphen Weert 2 volgen
1. Frans van Alphen Weert 2 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 2 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 2 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 2 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 2 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 2 volgen
1. tonny verhaar lith 2 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 2 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marès Adama Utrecht 2 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 2 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 2 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 2 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 2 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 2 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 2 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 2 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 2 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 2 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 2 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 2 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 2 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 2 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 2 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 2 volgen
1. tonny verhaar lith 2 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 2 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 2 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 2 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 2 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 2 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 2 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 2 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 2 volgen
1. George Sips Rotterdam 2 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 2 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 2 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 2 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 2 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 2 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 2 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 2 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 2 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 2 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 2 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 2 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 2 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 2 volgen
1. Michael Smits Zurich 2 volgen
1. Michael Smits Zurich 2 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 2 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 2 volgen
1. Harrie Peeters Someren 2 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 2 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 2 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 2 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 2 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Foley Vos Rooi 2 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Danny Vos Rooi 2 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 2 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 2 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 2 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 2 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 2 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 2 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 2 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 2 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 2 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 2 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 2 volgen
1. Serge van Hout 2 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 2 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 2 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 2 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 2 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 2 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 2 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 2 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 2 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 2 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 2 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 2 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 2 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 2 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 2 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 2 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 2 volgen
1. Frans van Keulen Son 2 volgen
1. Frans van Keulen Son 2 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Frans van Keulen Son 2 volgen
1. Frans van Keulen Son 2 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 2 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 2 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 2 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 2 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 2 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 2 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 2 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 2 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 2 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 2 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 2 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 2 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 2 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 2 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 2 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 2 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 2 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 2 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 2 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 2 volgen
1. Marc Molengraaf Best 2 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 2 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 2 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 2 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 2 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 2 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 2 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 2 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 2 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 2 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 2 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 2 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Kemps Ad Best 2 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 2 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 2 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 2 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 2 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 2 volgen
1. Peter van Es Schijndel 2 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 2 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 2 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 2 volgen
1. Peter van Es Schijndel 2 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 2 volgen
1. Peter van Es Schijndel 2 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 2 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 2 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 2 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 2 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 2 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 2 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 2 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 2 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 2 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 2 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 2 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 2 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 2 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 2 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 2 volgen
1. Mark Relou Nuenen 2 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 2 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 2 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Lucien Evers Rooi 2 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 2 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 2 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 2 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 2 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 2 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 2 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Mark Relou Nuenen 2 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 2 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 2 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 2 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 2 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 2 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 2 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 2 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 2 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 2 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 2 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 2 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 2 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 2 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 2 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 2 volgen
1. Therese Tom Vleuten 2 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 2 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 2 volgen
1. Arie Tom Utrecht 2 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 2 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 2 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 2 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 2 volgen
1. tom van doremalen schijndel 2 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 2 volgen
1. tom van doremalen schijndel 2 volgen
1. tom van doremalen schijndel 2 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 2 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 2 volgen
1. R van de ven Schijndel 2 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 2 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 2 volgen
1. r van de ven Schijndel 2 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 2 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 2 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 2 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 2 volgen
1. r van de ven Schijndel 2 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 2 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 2 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 2 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 2 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 2 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 2 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 2 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 2 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 2 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 2 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 2 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 2 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 2 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 2 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 2 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Dean van Nuland Olland 2 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 2 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 2 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 2 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 2 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 2 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 2 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 2 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 2 volgen
1. Robin van Nuland Olland 2 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 2 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 2 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Frank Smits Oirschot 2 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 2 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 2 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 2 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 2 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Jan Bekkers HORST 2 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 2 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 2 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 2 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 2 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 2 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 2 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jan Bekkers HORST 2 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 2 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 2 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 2 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 2 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 2 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 2 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 2 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 2 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 2 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 2 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 2 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 2 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 2 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 2 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 2 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 2 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 2 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 2 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 2 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 2 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 2 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 2 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 2 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 2 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 2 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 2 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 2 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 2 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 2 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jos Rovers Gemert 2 volgen
1. Anton Smits Berlicum 2 volgen
1. Jos Rovers Gemert 2 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jos Rovers Gemert 2 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 2 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jos Rovers Gemert 2 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bert Maas Gemert 2 volgen
1. john van den bosch heesch 2 volgen
1. Bert Maas Gemert 2 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 2 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 2 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 2 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bert Maas Gemert 2 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 2 volgen
1. Bert Maas Gemert 2 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ton schouten Schijndel 2 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 2 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 2 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 2 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 2 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 2 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 2 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 2 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 2 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 2 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 2 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. bauke loeffen heesch 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 2 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 2 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 2 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 2 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 2 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 2 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 2 volgen
1. bauke loeffen heesch 2 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 2 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 2 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 2 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 2 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 2 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 2 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 2 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 2 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 2 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 2 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 2 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 2 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 2 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 2 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 2 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 2 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 2 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 2 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 2 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 2 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 2 volgen
1. Geert Schepens Gemert 2 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 2 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 2 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 2 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. George Sips Rotterdam 2 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 2 volgen
1. berg af Wind mee, Best 2 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 2 volgen
1. berg af Wind mee, Best 2 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 2 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 2 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 2 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 2 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 2 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 2 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 2 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 2 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 2 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 2 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 2 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 2 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 2 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 2 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 2 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 2 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 2 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 2 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 2 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 2 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 2 volgen
1. Marc van der Looij Best 2 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 2 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 2 volgen
1. Will Van der looij Best 2 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 2 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 0 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Harrie Peeters Someren 0 volgen
1. Wille Peeters Someren 0 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 0 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 0 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 0 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 0 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 0 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 0 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 0 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 0 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 0 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 0 volgen
1. Frank Methorst Best 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 0 volgen