Etappe 18: PAU - LUZ ARDIDEN

donderdag 15 juli 2021 - 130 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 15
2 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 12
3 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 10
4 65 - MAS NICOLAU, Enric 65 + 7
5 36 - MARTIN, Daniel 36 + 6
6 14 - KUSS, Sepp 14 + 5
7 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 4
8 124 - O'CONNOR, Ben 124 + 3
9 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 2
10 67 - VALVERDE, Alejandro 67 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Martyn Kapteijns Best 46 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 45 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 37 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 37 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 37 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 37 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 37 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 36 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 34 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 34 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 34 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 32 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 32 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 32 volgen
1. Peter van Es Schijndel 32 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 32 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 32 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 32 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 31 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 31 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 31 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 31 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. John van Weert Schijndel 30 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 30 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 30 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 30 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 30 volgen
1. Frank Methorst Best 30 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Harrie Peeters Someren 29 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 29 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 29 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Marès Adama Utrecht 28 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 28 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 28 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 28 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 28 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 27 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 27 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 27 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 27 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 27 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 27 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 27 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 27 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 27 volgen
1. Michael Smits Zurich 27 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 27 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 27 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 27 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 27 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 27 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 27 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 27 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 27 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 27 volgen
1. Frank Smits Oirschot 27 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 27 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 27 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Anton Smits Berlicum 27 volgen
1. Jos Rovers Gemert 27 volgen
1. Jos Rovers Gemert 27 volgen
1. Bert Maas Gemert 27 volgen
1. Bert Maas Gemert 27 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 27 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 27 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. George Sips Rotterdam 27 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 27 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 27 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 26 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 26 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 26 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 26 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 26 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 26 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 26 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 26 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 26 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 26 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 26 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 25 volgen
1. tonny verhaar lith 25 volgen
1. tonny verhaar lith 25 volgen
1. Anton Smits Berlicum 25 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 25 volgen
1. peter Raaimakers Best 25 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 25 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 25 volgen
1. Frans van Alphen Weert 25 volgen
1. Frans van Alphen Weert 25 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 25 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 25 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 25 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 25 volgen
1. tonny verhaar lith 25 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 25 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 25 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 25 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 25 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 25 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 25 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 25 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 25 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 25 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 25 volgen
1. tonny verhaar lith 25 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 25 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 25 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 25 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 25 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 25 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 25 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 25 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 25 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 25 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Harrie Peeters Someren 25 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 25 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 25 volgen
1. Wille Peeters Someren 25 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 25 volgen
1. Michael Smits Zurich 25 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 25 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 25 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 25 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 25 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 25 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 25 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 25 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 25 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 25 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 25 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 25 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 25 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 25 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 25 volgen
1. Serge van Hout 25 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 25 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 25 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 25 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 25 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 25 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 25 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 25 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 25 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 25 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 25 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 25 volgen
1. Frans van Keulen Son 25 volgen
1. Frans van Keulen Son 25 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Frans van Keulen Son 25 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 25 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 25 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 25 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 25 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 25 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 25 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 25 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 25 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 25 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 25 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 25 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 25 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 25 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 25 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 25 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 25 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 25 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 25 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Kemps Ad Best 25 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 25 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 25 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 25 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 25 volgen
1. Peter van Es Schijndel 25 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 25 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 25 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 25 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 25 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 25 volgen
1. Mark Relou Nuenen 25 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 25 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Lucien Evers Rooi 25 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 25 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 25 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 25 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 25 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 25 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 25 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 25 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 25 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 25 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 25 volgen
1. Therese Tom Vleuten 25 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 25 volgen
1. Arie Tom Utrecht 25 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 25 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 25 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 25 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 25 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 25 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 25 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 25 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 25 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 25 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 25 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 25 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 25 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 25 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 25 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 25 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 25 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 25 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 25 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 25 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 25 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 25 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 25 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 25 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jan Bekkers HORST 25 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 25 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 25 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 25 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 25 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 25 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 25 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 25 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 25 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 25 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 25 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 25 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 25 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 25 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 25 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 25 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 25 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 25 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 25 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 25 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 25 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 25 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 25 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 25 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 25 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 25 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 25 volgen
1. Jos Rovers Gemert 25 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 25 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 25 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 25 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 25 volgen
1. john van den bosch heesch 25 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 25 volgen
1. Bert Maas Gemert 25 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 25 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ton schouten Schijndel 25 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 25 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 25 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 25 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 25 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 25 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. bauke loeffen heesch 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 25 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 25 volgen
1. Arno Brus Schijndel 25 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 25 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 25 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 25 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 25 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 25 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 25 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 25 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 25 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 25 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 25 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 25 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. berg af Wind mee, Best 25 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 25 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 25 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 25 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 25 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 25 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 25 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 25 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 25 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 25 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 25 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 25 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 25 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 25 volgen
1. Marc van der Looij Best 25 volgen
1. Will Van der looij Best 25 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 25 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 22 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 22 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 22 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 22 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 21 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 21 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 21 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 21 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 18 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 18 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 17 volgen
1. George Sips Rotterdam 17 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 17 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 17 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 17 volgen
1. Dean van Nuland Olland 17 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 17 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 17 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 17 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 17 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 17 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 17 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 17 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 17 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 16 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 16 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 16 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 16 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 15 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 15 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 15 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 15 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 15 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 15 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 15 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 15 volgen
1. Danny Vos Rooi 15 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 15 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 15 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 15 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 15 volgen
1. Frans van Keulen Son 15 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 15 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 15 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 15 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marc Molengraaf Best 15 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 15 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 15 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 15 volgen
1. Peter van Es Schijndel 15 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 15 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 15 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 15 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 15 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 15 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 15 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 15 volgen
1. Mark Relou Nuenen 15 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 15 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 15 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 15 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 15 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 15 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 15 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 15 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 15 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 15 volgen
1. tom van doremalen schijndel 15 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 15 volgen
1. tom van doremalen schijndel 15 volgen
1. tom van doremalen schijndel 15 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. R van de ven Schijndel 15 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. r van de ven Schijndel 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 15 volgen
1. r van de ven Schijndel 15 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 15 volgen
1. Frank Aarts Deurne 15 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 15 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 15 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 15 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 15 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 15 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 15 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 15 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 15 volgen
1. Robin van Nuland Olland 15 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 15 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jan Bekkers HORST 15 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 15 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. rudie van den bosch heesch 15 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 15 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Jos Rovers Gemert 15 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 15 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bert Maas Gemert 15 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 15 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 15 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 15 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 15 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 15 volgen
1. Arno Brus Schijndel 15 volgen
1. bauke loeffen heesch 15 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 15 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. William De Vries Eindhoven 15 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Geert Schepens Gemert 15 volgen
1. berg af Wind mee, Best 15 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 15 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 15 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 15 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 15 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 7 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 2 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Foley Vos Rooi 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 0 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 0 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 0 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 0 volgen
1. Miriam van der Pas 0 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 0 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 0 volgen