Etappe 20: LIBOURNE - SAINT-EMILION

zaterdag 17 juli 2021 - 39 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 17 - VAN AERT, Wout 17 + 15
2 52 - ASGREEN, Kasper 52 + 12
3 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 10
4 86 - KÜNG, Stefan 86 + 7
5 112 - BISSEGGER, Stefan 112 + 6
6 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 5
7 2 - BJERG, Mikkel 2 + 4
8 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 3
9 116 - NIELSEN, Magnus Cort 116 + 2
10 28 - VAN BAARLE, Dylan 28 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 48 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Robin Peeters Geldrop 40 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Paul en emiel 2 Wetering Sint oedenrode 37 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 37 volgen
1. Marij Veldkamp Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 36 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 36 volgen
1. Paul van Bree SINT-OEDENRODE 36 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 31 volgen
1. Frans van Alphen Weert 30 volgen
1. Joost de Baaij Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Dennis van de Laar Hedel 30 volgen
1. Michael Smits Zurich 30 volgen
1. Michael Smits Zurich 30 volgen
1. Merel Verhoeven Sint oedenrode 30 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 30 volgen
1. Bas van den Biggelaar Sint-Oedenrode 30 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ruud Wiekema Son en Breugel 30 volgen
1. Paul van de Laar Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ben Boerdonk Mariahout 30 volgen
1. Sandra van de Laar Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 30 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 30 volgen
1. koen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. milan van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjoerd Acht SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 30 volgen
1. Martijn Van veghel Schijndel 30 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 30 volgen
1. ruud 3 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Paul en emiel Wetering Sint oedenrode 30 volgen
1. Paul en emiel3 Wetering Sint oedenrode 30 volgen
1. Hans Groenenberg Eindhoven 30 volgen
1. Berdien Spronk Culemborg 30 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. robin 4 Schellekens SCHIJNDEL 30 volgen
1. Bart Wetering van de Sint-oedenrode 30 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 30 volgen
1. Tije van Erp Emmausstraat 13 30 volgen
1. Marcel Sleegers 5 GEMERT 30 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 30 volgen
1. wichard van laarhoven BEST 30 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ralf Dirven St Oedenrode 30 volgen
1. theo van kaathoven WAALRE 30 volgen
1. Gertjan Nooijen Sint Oedenrode 28 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 28 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 28 volgen
1. Sander Joosten Sint Oedenrode 27 volgen
1. peter Raaimakers Best 25 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 25 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 25 volgen
1. John van Weert 3 Schijndel 25 volgen
1. Carla Wetering SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. mia vos Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 25 volgen
1. Hans van Kasteren Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jeroen Martens Liempde 25 volgen
1. Jeroen van Stiphout Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 25 volgen
1. Peter Raaimakers BEST 25 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 25 volgen
1. marcel Schinkel Zeewolde 25 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 25 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 25 volgen
1. Paul Biggelaar Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 25 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 25 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 25 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 25 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Max Gordijn Sint-Oedenrode 25 volgen
1. rudie van den bosch heesch 25 volgen
1. Paul Schepens Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Rudy Neggers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 25 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Arno Brus Schijndel 25 volgen
1. Arno Brus Schijndel 25 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 25 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 25 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. Rutger van der Sandt SINT-OEDENRODE 25 volgen
1. Rian van der Heijden Sint-Oedenrode 25 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 24 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Taco Hagen Dallas - Forth Worth 24 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 24 volgen
1. Frans van Keulen Son 24 volgen
1. Frans van Keulen Son 24 volgen
1. Sjaak Verhaar Lith 24 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ton Kuijpers Rooi 24 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 24 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Frank Smits Oirschot 24 volgen
1. Jan Bekkers HORST 24 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 24 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 24 volgen
1. Jos Rovers Gemert 24 volgen
1. Jos Rovers Gemert 24 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Leon Peeters Sint Oedenrode 24 volgen
1. john van den bosch heesch 24 volgen
1. Bert Maas Gemert 24 volgen
1. Bert Maas Gemert 24 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 24 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 24 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 24 volgen
1. Jan van Vroenhoven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 24 volgen
1. berg af Wind mee, Best 24 volgen
1. berg af Wind mee, Best 24 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 24 volgen
1. André van Schaik (2) Schijndel 24 volgen
1. Mart Verkuijlen Schijndel 23 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 20 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 20 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 20 volgen
1. tom van doremalen schijndel 20 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 20 volgen
1. Robin van Nuland Olland 20 volgen
1. Jeroen Van de Wijdeven Sint-Oedenrode 20 volgen
1. André van Schaik (3) Schijndel 20 volgen
1. Ine de Koning Sint-Oedenrode 19 volgen
1. peter gevers SCHIJNDEL 18 volgen
1. tonny verhaar lith 18 volgen
1. Wout Huijberts St oedenrode 18 volgen
1. tonny verhaar lith 18 volgen
1. Anton Smits Berlicum 18 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 18 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 18 volgen
1. Bart van den Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Freek Vervoort Sint Oedenrode 18 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bram van Beijnen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roy de Bie Schijndel 18 volgen
1. Kees Smeekens Tilburg 18 volgen
1. John van Weert Schijndel 18 volgen
1. Frans van Alphen Weert 18 volgen
1. martijn van Kempen LIEMPDE 18 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 18 volgen
1. Pascal Van delft Schijndel 18 volgen
1. tonny verhaar lith 18 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. bart vervloed Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 18 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marès Adama Utrecht 18 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 18 volgen
1. Millo Van Schaijk Sint-Oedenrode 18 volgen
1. lennart elgershuizen Utrecht 18 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 18 volgen
1. Rick Ketelaars Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 18 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 18 volgen
1. Mario Korsten Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Wil Van der Velden Schijndel 18 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 18 volgen
1. Ronald van Doorn SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. martien tillaart Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Adrianus Wetering SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Michel van den Brand Schijndel 18 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Elise Mansvelders Mariahout 18 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 18 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Twan Corsten Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rene van Lieshout SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 18 volgen
1. tonny verhaar lith 18 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 18 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 18 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 18 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Henk Bijl SON EN BREUGEL 18 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 18 volgen
1. Ton Fassbender Eerde 18 volgen
1. Iris van roosmalen (2) Sint Oedenrode 18 volgen
1. George Sips Rotterdam 18 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 18 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 18 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 18 volgen
1. Rinse Wiekema Son en Breugel 18 volgen
1. wil van den Dungen sint Oe3denrode 18 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 18 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 18 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-oedenrode 18 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bart Van de Wijdeven Sint-oedenrode 18 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob van den Biggelaar SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Ingrid van den Biggelaar Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 18 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 18 volgen
1. Harrie Peeters Someren 18 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 18 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 18 volgen
1. Wille Peeters Someren 18 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 18 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 18 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 18 volgen
1. Harrie Peeters Someren 18 volgen
1. Stefan Van der Velden Sint oedenrode 18 volgen
1. William Duinkerken Schijndel 18 volgen
1. toon leijten st.oedenrode 18 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bart Passier Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Peer van Eck Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Hans Hagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bram van Beijnen SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marieke Kapteijns Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Danny Vos Rooi 18 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 18 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Rens Boersma3 Schijndel 18 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 18 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Rob van de Laar Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bjorn Boersma3 Schijndel 18 volgen
1. Erik van laarhoven Helvoirt 18 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 18 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 18 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Serge van Hout 18 volgen
1. Tim van de Ven Schijndel 18 volgen
1. Niels Boersma3 Schijndel 18 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 18 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 18 volgen
1. Hans Vugts Sint-Michielsgestel 18 volgen
1. Patrick van Nuland NIJNSEL 18 volgen
1. Lennard Vandeberg Best 18 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 18 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marijn Meeuws Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint oedenrode 18 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 18 volgen
1. Nienke Visser Sint oedenrode 18 volgen
1. Christiaan Potjer Voorburg 18 volgen
1. Frans van Keulen Son 18 volgen
1. Pim Hagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Frans van Keulen Son 18 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 18 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 18 volgen
1. Erik Boxtel Helmond 18 volgen
1. Roel van der Heijden 1 Schijndel 18 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 18 volgen
1. André van Heesch SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 18 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 18 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oederndoe 18 volgen
1. L.F.M van der Sommen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oederndoe 18 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 18 volgen
1. M van Sebille Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 18 volgen
1. Johnny van Geffen 1 Eerde 18 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Johnny van Geffen 2 Eerde 18 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 18 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 18 volgen
1. Marc Molengraaf Best 18 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 18 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marc-1 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Marc-2 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Marc-3 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Marc-4 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 18 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jack Dielemans sint oedenrode 18 volgen
1. Marc-5 van Uden HEESCH 18 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. F Havelaar Cromvoirt 18 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven (NB) 18 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Kemps Ad Best 18 volgen
1. Femke Wiekema Son en Breugel 18 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 18 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 18 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 18 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 18 volgen
1. Peter van Es Schijndel 18 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 18 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 18 volgen
1. Peter van Es Schijndel 18 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 18 volgen
1. Peter van Es Schijndel 18 volgen
1. Mieke van Vroenhoven Helenaveen 18 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 18 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 18 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 18 volgen
1. William van Breugel Sint Oedenrode 18 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 18 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 18 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 18 volgen
1. lucien evers LIJST A Rooi 18 volgen
1. Jeroen van de Sande Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 18 volgen
1. Mark Relou Nuenen 18 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Coen Dekkers SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Maarten Van Teeffelen Nijmegen 18 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 18 volgen
1. Rob Vos Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Joris Schoenmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Lucien Evers Rooi 18 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 18 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 18 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 18 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 18 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 18 volgen
1. Noud Pouwels Sint-Oedenrode 18 volgen
1. linda van kempen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mark Relou Nuenen 18 volgen
1. Maud Alzer Boxtel 18 volgen
1. jose van kempen van kempen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 18 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 18 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 18 volgen
1. Florus 2 van Meijl Vleuten 18 volgen
1. Jelmer Versteden 2 Oirschot 18 volgen
1. Florus 3 van Meijl Vleuten 18 volgen
1. Yasmine Nuland, van NIJNSEL 18 volgen
1. Rudi van Erp Deventer 18 volgen
1. Therese 3 Tom Vleuten 18 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 18 volgen
1. Therese 2 Tom Vleuten 18 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 18 volgen
1. Therese Tom Vleuten 18 volgen
1. Arie Tom Utrecht 18 volgen
1. Arie 2 Tom Utrecht 18 volgen
1. Wim van Meijl Sint Oedenrode 18 volgen
1. Wim 2 van Meijl Sint Oedenrode 18 volgen
1. Ivo van Leeuwen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 18 volgen
1. tom van doremalen schijndel 18 volgen
1. tom van doremalen schijndel 18 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 18 volgen
1. R van de ven Schijndel 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 18 volgen
1. r van de ven Schijndel 18 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 18 volgen
1. r van de ven Schijndel 18 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 18 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 18 volgen
1. Ad de Beer Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Anna Vd wetering Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Denise Shannon Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Janske van de Wetering Someren 18 volgen
1. Frank Aarts Deurne 18 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bertus Vd wetering Sint oedenrode 18 volgen
1. Bart van Esch Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jim Ramsahai lijst A Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 1) Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Hans van Gend Beek en Donk 18 volgen
1. Annette Vd wetering SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 18 volgen
1. Henk van der Heijden (lijst 2) Sint-oedenrode 18 volgen
1. Inge Fassbender Eerde 18 volgen
1. Hans 2 van Gend Beek en Donk 18 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 18 volgen
1. ruud 4 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 18 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 18 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 18 volgen
1. Ria van van Erp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Dean van Nuland Olland 18 volgen
1. Rens Fassbender Eerde 18 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. ruud 5 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. Wind mee, berg af 1 Best 18 volgen
1. Lynn van Nuland Olland 18 volgen
1. Klaske Loeffen Berghem 18 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 18 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 18 volgen
1. Christian Pennings Sint-oedenrode 18 volgen
1. Jeanne de Kruijf Sint-Oedenrode 18 volgen
1. renier van schijndel SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Raoul Liebregts Sint-Oedenrode 18 volgen
1. robin 1 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 18 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 18 volgen
1. Edwin Van Beers Sint oedenrode 18 volgen
1. Piet lijst2 van Erp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. robin 2 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. freek van uitert SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. wieteke van schijndel SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Ard Marinus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. robin 3 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. Anne-Marie 1 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Peter van Lierop Olland (gem. Meierijstad) 18 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 18 volgen
1. Marc Verhaar 1 Oijen 18 volgen
1. Dennis Van Zutphen Nijnsel 18 volgen
1. Frans Pennings Sint-oedenrode 18 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 18 volgen
1. Jan Bekkers HORST 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst A) Middelbeers 18 volgen
1. Marc Verhaar 2 Oijen 18 volgen
1. Joop van Bree SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Edwin Gordijn Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Hans Bergen Sint Oedenrode 18 volgen
1. Peter van Lierop 2 Olland (gem. Meierijstad) 18 volgen
1. Anne-Marie 2 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Johnnny van Geffen 3 Eerde 18 volgen
1. Marc Verhaar 3 Oijen 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst B) Middelbeers 18 volgen
1. Anne-Marie 3 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 18 volgen
1. Ada Marinus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oederode 18 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst C) Middelbeers 18 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. John 1 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst D) Middelbeers 18 volgen
1. Ruud Verkuijlen Schijndel 18 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. John 2 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. John van breugel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 18 volgen
1. Roland van Loon (lijst E) Middelbeers 18 volgen
1. Jim (lijst A) Ramsahai Sint-Oedenrode 18 volgen
1. John 3 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen Snijders Son en Breugel 18 volgen
1. Ruud Verkuijlen SCHIJNDEL 18 volgen
1. John 4 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jim (lijst B) Ramsahai Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jim (lijst C) Ramsahai Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. robin 5 Schellekens SCHIJNDEL 18 volgen
1. John 5 Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Linda Kuijpers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jim (lijst D) Ramsahai Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 18 volgen
1. Wim van Breugel Sint Oedenrode 18 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Joris Vervoort 1 Schijndel 18 volgen
1. F Kasteren Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bart Gordijn Sint-oedenrode 18 volgen
1. karel Wagenaar Berlicum 18 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 18 volgen
1. Riek van Breugel Sint Oedenrode 18 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 18 volgen
1. Piet van Kasteren Sint Oedenrode 18 volgen
1. Joris Vervoort 2 Schijndel 18 volgen
1. René Aalders Sint Oedenrode 18 volgen
1. Anton Smits Berlicum 18 volgen
1. Jos Rovers Gemert 18 volgen
1. Hein de Koning Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 18 volgen
1. Jos Rovers Gemert 18 volgen
1. Joris Vervoort 3 Schijndel 18 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bert Maas Gemert 18 volgen
1. Paul de Visser Sint Oedenrode 18 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 18 volgen
1. Bert Maas Gemert 18 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Joris Vervoort 4 Schijndel 18 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jorg van den Eertwegh Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ton schouten Schijndel 18 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 18 volgen
1. Marcel Sleegers 1 GEMERT 18 volgen
1. Joris Vervoort 5 Schijndel 18 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 18 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Michel Steenbakkers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ad Peeters Sint Oedenrode 18 volgen
1. Ton 2 schouten Schijndel 18 volgen
1. Marcel Sleegers 2 GEMERT 18 volgen
1. Stef en Leonore van der Loo - Vallen Oss 18 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Carlo Mutsaars St Oedenrode 18 volgen
1. Jorg Van den Eertwegh Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marcel Sleegers 3 GEMERT 18 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. bauke loeffen heesch 18 volgen
1. Marcel Sleegers 4 GEMERT 18 volgen
1. Joyce Ariëns Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ralf Verhagen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ton 3 schouten Schijndel 18 volgen
1. Piet Van Kasteren Sint Oedenrode 18 volgen
1. Roy van Weert Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 18 volgen
1. bauke loeffen heesch 18 volgen
1. Renée en Tijn WiddedaWete Haarlem 18 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 18 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Stieren Weekend Sint-oedenrode 18 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Kevin Raaijmakers Sint Oedenrode 18 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Aron van Balveren Schijndel 18 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Lars verhoeven SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Sjors Van erp Sint Oedenrode 18 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. sjors Van erp Sint Oedenrode 18 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 18 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 18 volgen
1. William De Vries Eindhoven 18 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 18 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 18 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 18 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 18 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 18 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 18 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 18 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 18 volgen
1. Geert Schepens Gemert 18 volgen
1. Jan Matheeuwsen Eindhoven 18 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob Heijmans Sint oedenrode 18 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. George Sips Rotterdam 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Willemien van Lent Eindhoven 18 volgen
1. Kevin Kremers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 18 volgen
1. Roel van der Heijden (1) Schijndel 18 volgen
1. Roel van der Heijden (2) Schijndel 18 volgen
1. Roel van der Heijden (4) Schijndel 18 volgen
1. Roel van der Heijden (3) Schijndel 18 volgen
1. Roel van der Heijden (5) Schijndel 18 volgen
1. André van Schaik (1) Schijndel 18 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 18 volgen
1. Antwan van Summeren Sint Oedenrode 18 volgen
1. Dennis Loeffen 1 Sambeek 18 volgen
1. Dennis Loeffen 2 Sambeek 18 volgen
1. Frank Methorst Best 18 volgen
1. Erwin van Dooren Veghel 18 volgen
1. Marc van der Looij Best 18 volgen
1. Robert van Heeswijk Schijndel 18 volgen
1. Will Van der looij Best 18 volgen
1. Ronald van Doorn2 Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Paul Vleutem St-Oedenrode 18 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 17 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 17 volgen
1. Rick van Roosmalen Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 17 volgen
1. Marcel van de Burgt Sint,-Oedenrode 17 volgen
1. Marca Corsten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Maarten van Hoof Olland 15 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Foley Vos Rooi 15 volgen
1. Bart Merks3 Schijndel 15 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 15 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 15 volgen
1. Miriam van der Pas 15 volgen
1. TWAN VAN ZUTPHEN Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 15 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 15 volgen
1. Mickel Akker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 15 volgen
1. Maarten van Stiphout Uden 15 volgen
1. Paul Vleuten Sint-Oedenrode 15 volgen
1. j.m.w. van herpen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Jochem Koek Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Sjanie van der Velden Schijndel 10 volgen
1. Erwin van Zutphen Sint oedenrode 5 volgen
1. Ton Pennings Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Henk Rovers Sint Oedenrode 3 volgen
1. Jelmer Versteden Oirschot 3 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 3 volgen
1. Willem Nijssen Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 3 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 3 volgen
1. Michiel Bergen Sint Oedenrode 3 volgen
1. Franco Goossens Tilburg 3 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 3 volgen
1. Hans Snijders Son en Breugel 3 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 3 volgen
1. Hennie Verkuijlen Schijndel 3 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 3 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 3 volgen
1. Margo van der Heijden Aarle-Rixtel 3 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 3 volgen
1. Bas Kaspers Schijndel 3 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Nico Wetering van de Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Tys van den Heuvel Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Marijke van Haver Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Tony Schreppers Schijndel 3 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 3 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 3 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 3 volgen
1. Bert van Heeswijk Schijndel 3 volgen
1. Theo van der Bolt Zeeland 2 volgen
1. Stephan van Heesch Sint-Oedenrode 1 volgen
1. ruud 1 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Iris van roosmalen Sint Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud 2 Schellekens SCHIJNDEL 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen