Etappe 9: Aigle - Châtel

zondag 10 juli 2022 - bergen - 183 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 36 - JUNGELS, Bob 36 + 15
2 23 - CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan 23 + 12
3 68 - VERONA QUINTANILLA, Carlos 68 + 10
4 97 - PINOT, Thibaut 97 + 7
5 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 6
6 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 5
7 21 - THOMAS, Geraint 21 + 4
8 28 - YATES, Adam 28 + 3
9 61 - MAS NICOLAU, Enric 61 + 2
10 151 - QUINTANA, Nairo 151 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jan Sabel 42 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 27 volgen
1. ruud 2 Schellekens Schijndel 26 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Wendy Seegers Sint Oedenrode 25 volgen
1. Hans Van Kasteren Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 24 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 24 volgen
1. Tessa Van Roosmalen Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Ed Sabel Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Pleun Reniers Sint Oedenrode 23 volgen
1. Marès Adama Utrecht 23 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 22 volgen
1. Sabine van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. bertus van de Wetering sint-oedenrode 22 volgen
1. Sem van Stiphout van Stiphout Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ruud Spee Son en Breugel 22 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 22 volgen
1. Joop Seegers Sint Oedenrode 22 volgen
1. Hans van van Gend Beek en Donk 22 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 22 volgen
1. Joost van Dijk Sint Oedenrode 22 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 22 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 22 volgen
1. John D Brus Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jos Rovers Gemert 22 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 22 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 22 volgen
1. Joske Munster Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 21 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 21 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 21 volgen
1. . Whopperpijp Best 21 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 21 volgen
1. Christian Pennings Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Gert-Jan Verhagen Eindhoven 21 volgen
1. Ruud van Gend Beek en Donk 21 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Cor van der Linden Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Jordy Pennings Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 21 volgen
1. Bert Maas Gemert 21 volgen
1. Peter van Lierop Olland 21 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Joop seegers sint oedenrode 20 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 20 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 20 volgen
1. Wil van der Loo Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 2) 19 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 3) Eindhoven 19 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jarne Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Geert-Jan Nooijen 18 volgen
1. anna van de wetering sint-oedenrode 18 volgen
1. Rover Van Heeswijk Schijndel 18 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 18 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 18 volgen
1. Serge Voss Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 18 volgen
1. Ton Pennings Sint Oedenrode 18 volgen
1. Bart Vervloed Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marc van Uden-4 Heesch 18 volgen
1. Marc van Uden-5 Heesch 18 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 18 volgen
1. Wille Peeters SOMEREN 18 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 18 volgen
1. Ton Fassbender Veghel 18 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 18 volgen
1. Ton Reniers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 18 volgen
1. Ibo Toprak Helmond 18 volgen
1. Rutger van der Sandt Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Ellen Dekkers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jan Van der Velden Schijndel 18 volgen
1. Wouter Pennings Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 18 volgen
1. maarten van Bakel SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 18 volgen
1. Hubert-Jan Bach Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Vince Matuszewski 18 volgen
1. Michel Leenders 1 Mariahout 18 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 18 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 18 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 18 volgen
1. Emiel en paul van de Wetering Sint-Oedenrode 18 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 18 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 18 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Luuk Leenders Mariahout 18 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 18 volgen
1. Rick Ketelaars St. Oedenrode 18 volgen
1. Stefan van der Velden Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Piet Van Baardwijk Haarsteeg 18 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 18 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Saskia van den Eshof Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Lucien Evers lijst 2 Sint- Oedenrode 18 volgen
1. Caroline Van den Hurk Schijndel 18 volgen
1. Edwin Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 18 volgen
1. Tom 1 van doremalen Arnhem 18 volgen
1. Jay van Lee Nuland 18 volgen
1. Freek Heunks Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 18 volgen
1. Karin Vialle Gemert 18 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 18 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 18 volgen
1. Bart van de wijdeven sint-oedenrode 18 volgen
1. roy Verhoeven V SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Peter van Lierop Olland 18 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 18 volgen
1. Roy Van den Heuvel Heesch 18 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 18 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 18 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Julian de Brouwer Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Frank Schepens Sint Oedenrode 18 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Geert Schepens Gemert 17 volgen
1. Marc van Uden-2 Heesch 17 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 17 volgen
1. marc de Bie Sint-oedenrode 17 volgen
1. Roel Schoones Schijndel 17 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 17 volgen
1. John A Brus Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 17 volgen
1. John B Brus Sint-Oedenrode 17 volgen
1. Karel Wagenaar berlicum 17 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 16 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 16 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 16 volgen
1. Riekie Vonk Sint Oedenrode 16 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 16 volgen
1. Ronald Voets Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Thijs Wouters Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. John E Brus Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Frans van Alphen Weert 15 volgen
1. Frans van Alphen Weert 15 volgen
1. Colette van Happen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Joyce Rovers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Michel Letschert Helmond 15 volgen
1. Pascal Van Delft Schijndel 15 volgen
1. Glenn van Lieshout Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Kees Smeekens TILBURG 15 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans Hagen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Henk Rovers sint oedenrode 15 volgen
1. Marc van Uden-1 Heesch 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Theo van Es Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 15 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 15 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 15 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 15 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 15 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 15 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 15 volgen
1. MART VERKUIJLEN SCHIJNDEL 15 volgen
1. ruud 3 Schellekens Schijndel 15 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 15 volgen
1. Hans van Herpen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. koen van kempen Sint oedenrode 15 volgen
1. eric van de ven Nijnsel 15 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Peeters 1 Nijnsel 15 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Peeters 2 Nijnsel 15 volgen
1. Tom van Aarle London 15 volgen
1. Leon Peeters 3 Nijnsel 15 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 15 volgen
1. Ad Peeters Nijnsel 15 volgen
1. Paul Dekker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 15 volgen
1. marc de bie Sint-oedenrode 15 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 15 volgen
1. Bart v Esch Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Therese Tom Vleuten 15 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 15 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 15 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 15 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 15 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Wendy Wagenaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Wil van den Dungen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Noud P Sint Oedenrode 15 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 15 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 15 volgen
1. Toos Sijbers-Cissen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Twan Corsten 1 Sint-Oedenrode 15 volgen
1. rogér 2 van de Ven Wijbosch 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 15 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 15 volgen
1. Margo Van der Heijden Aarle-Rixtel 15 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 15 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 15 volgen
1. Anton Smits Sint-Michielsgestel 15 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 15 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 3) 15 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 4) 15 volgen
1. Jan Bekkers Horst 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Maarten van Teeffelen Nijmegen 15 volgen
1. Linda Bekkers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 15 volgen
1. Bert Maas Gemert 15 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 1) Eindhoven 15 volgen
1. Marcel Zwaard Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 15 volgen
1. Willemien van Lent (lijst 4) 15 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 15 volgen
1. Erik Van Boxtel helmond 15 volgen
1. Marcel Voss Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jaap Tuit Lisse 15 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Irene Schulte Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. George Sips Rotterdam 15 volgen
1. Jan Matheeuwsen (Lijst 5) Eindhoven 15 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 5) Eindhoven 15 volgen
1. Vincent Hoeks Gemert 14 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 14 volgen
1. Wiebe Temmink Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Rick Van Roosmalen B Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 14 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 14 volgen
1. Harrie Peeters Someren 14 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 14 volgen
1. Karin Van der Velden Schijndel 14 volgen
1. Birdy Vd Wijdeven 14 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Liesbeth van Schaik Schijndel 14 volgen
1. Ton van Schaaijk SINT-OEDENRODE 14 volgen
1. Ad van de Wetering Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Mark Relou Nuenen 14 volgen
1. carla van de Wetering Sint-Oedenrode 14 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 14 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 14 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 14 volgen
1. Ralf Verhagen Gemert 14 volgen
1. Ger van de Wijdeven Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Daan Reniers Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 14 volgen
1. max Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 14 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 14 volgen
1. Tije & John van Erp Sint Oedenrode 14 volgen
1. Karin Vialle Gemert 14 volgen
1. Frank Heijckmann Sint Oedenrode 14 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 14 volgen
1. Jeanne de Kruijf - van der Hamvoort Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Bas van Lierop Olland 14 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 14 volgen
1. Jens Hanegraaf Den Bosch 14 volgen
1. Michiel Bergen Rooi 14 volgen
1. Christel Maas Gemert 14 volgen
1. Rob van Erp Sint Oedenrode 14 volgen
1. Jeroen Groot Veldhoven 14 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 14 volgen
1. Bas van den Biggelaar 13 volgen
1. Johan van den Boogaard Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 13 volgen
1. Nico van de Wetering sint-oedenrode 13 volgen
1. annette van de wetering sint-oedenrode 13 volgen
1. Arno Warmerdam Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Jan Van de Laar Sint- oedenrode 13 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-oedenrode 13 volgen
1. Andre van Schaik Schijndel 13 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 13 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 13 volgen
1. Dean van Nuland Olland 13 volgen
1. Dean van Nuland Olland 13 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 13 volgen
1. Frits van Kasteren Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 13 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Rudi van Erp Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Nikki Pennings Sint-Oedenrode 13 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Sander Joosten Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Lucien Evers lijst 1 Sint- Oedenrode 13 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 13 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Berdien Spronk CULEMBORG 13 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 13 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Marijn Meeuws 12 volgen
1. Ad van der Heijden AARLE-RIXTEL 12 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Anne-Marie B Brus Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Judith Van Zon sint-oedenrode 12 volgen
1. Mark Brouwers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 11 volgen
1. Anton Smits Berlicum 11 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 11 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 11 volgen
1. Tim van de Ven SCHIJNDEL 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. Hannelore van Soest Sint-Oedenrode 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. janske van de Wetering sint-oedenrode 11 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Will Van der Looij Best 11 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Suzanne Van der Sangen Schijndel 11 volgen
1. Paul van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sandra van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Nicky van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Martien v d Tillaart Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Van Roosmalen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Wout Huijberts Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 11 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 11 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 11 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 11 volgen
1. Hans Snijders Son 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Freek Vervoort Sint-Oedenrode 11 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. Denise Shannon Sint Oedenrode 11 volgen
1. Erik van Laarhoven Helvoirt 11 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 11 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 11 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 11 volgen
1. Marc van Uden-3 Heesch 11 volgen
1. Jos Schepens Nijnsel 11 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Ralf Dirven Sint oedenrode 11 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. John van Weert Sschijndel 11 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 11 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 11 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 11 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 11 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rene Aalders Sint Oedenrode 11 volgen
1. leo van doremalen schijndel 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. leo van doremalen schijndel 11 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 11 volgen
1. Sjaak Verhaar 1 Lith 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 11 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 11 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 11 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 11 volgen
1. coen dekkers sint-oedenrode 11 volgen
1. Marijn Meeuws 11 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 11 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 11 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Peter Habraken Sint-Michielsgestel 11 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 11 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 11 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 11 volgen
1. Rick Timmermans lijst 2 Berghem 11 volgen
1. Rick Timmermans lijst 5 Berghem 11 volgen
1. Diny van Gend BEEK EN DONK 11 volgen
1. Hemke Voets Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 11 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 11 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 11 volgen
1. ruud 4 Schellekens Schijndel 11 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. FR Havelaar 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 11 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Pascal van den Akker Gemert 11 volgen
1. jorg van stiphout Helmond 11 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 11 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 11 volgen
1. Antoine de Brouwer Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Therese Tom Vleuten 11 volgen
1. Therese Tom Vleuten 11 volgen
1. Michel Vd brand Schijndel 11 volgen
1. Arie Tom Utrecht 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 11 volgen
1. Arie Tom Utrecht 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Arie Tom Utrecht 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 11 volgen
1. Henriette van der Wiel Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 11 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sjoerd van Acht Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frans van Keulen Son 11 volgen
1. Bart Passier Sint Oedenrode 11 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 11 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 11 volgen
1. Merel Verhoeven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frans van Keulen Son 11 volgen
1. Annelies Munster Haarsteeg 11 volgen
1. Mikki Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. stefan van den Boom Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 11 volgen
1. Yalli van de Mortel Den Bosch 11 volgen
1. Nick de Laat Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Divinea Plummer London 11 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 11 volgen
1. Ton Schouten Schijndel 11 volgen
1. rogér 1 van de Ven Wijbosch 11 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 11 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 11 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 11 volgen
1. Tom 2 van doremalen Arnhem 11 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 11 volgen
1. Siebrand van der Ploeg Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roy Schouten Schijndel 11 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 11 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 11 volgen
1. Rudie Van den Bosch Heesch 11 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 11 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 11 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 11 volgen
1. renier van Schijndel SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Henk van der Heijden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 11 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 11 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Freek van Uitert SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 11 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 1) 11 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 2) 11 volgen
1. John C Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Karin Vialle Gemert 11 volgen
1. Marijke Veldkamp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 11 volgen
1. Karin Vialle Gemert 11 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 11 volgen
1. Glenn Van Lieshout Sint Oedenrode 11 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 11 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 11 volgen
1. Bauke Loeffen Heesch 11 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 11 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 11 volgen
1. Jan Bekkers Horst 11 volgen
1. Jim Ramsahais sint-oedenrode 11 volgen
1. Jan Bekkers Horst 11 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 11 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Bert Maas Gemert 11 volgen
1. roy verhoeven II SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Bert Maas Gemert 11 volgen
1. roy verhoeven III SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Erik Van Boxtel Helmond 11 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jos Rovers Gemert 11 volgen
1. roy Verhoeven IV SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Jos Rovers Gemert 11 volgen
1. Karel Wagenaar Berlicum 11 volgen
1. Peter van Lierop Olland 11 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jos Rovers Gemert 11 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 11 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Hans Bergen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 11 volgen
1. Anne-Marie A Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Helmi Spee Son 11 volgen
1. Bart van de Wetering Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Arno Brus schijndel 11 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Noor van Rozendaal Schijndel 11 volgen
1. Ria van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frank Smits Oirschot 11 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 11 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 11 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Anouk Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Frank Van Meijl Budel 10 volgen
1. Rick - Joep Hurkmans Someren 10 volgen
1. Willem Bouwens Veghel 10 volgen
1. Johnny van den Biggelaar AARLE-RIXTEL 9 volgen
1. Piet (lijst2) van Erp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 9 volgen
1. Wouter Koehorst Geldrop 9 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 8 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 8 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Peter van Es Schijndel 6 volgen
1. Peter van Es Schijndel 6 volgen
1. Peter van Es Schijndel 6 volgen
1. koen van kempen sint-oedenrode 6 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Rick Timmermans lijst 3 Berghem 6 volgen
1. Rick Timmermans lijst 4 Berghem 6 volgen
1. Anne van den Akker (2) Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Emiel en Paul van de Wetering Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Ard Marinus Sint Oedenrode 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 6 volgen
1. renier van van schijndel SINT-OEDENRODE 6 volgen
1. paul schepens Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-oedenrode 6 volgen
1. Bart van de Wijdeven Sint-oedenrode 6 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 6 volgen
1. Paul van Nuland sint Oedenrode 6 volgen
1. Bart van de Wijdeven Lijst A Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Lennart Elgershuizen 6 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 5 volgen
1. Pieter van der Heijden Oss 3 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Foleyvos Foley Sint- oedenrode 0 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jos Vos SINT-OEDENRODE 0 volgen
1. Rick Van Roosmalen C Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 0 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 0 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Dori van Vroenhoven Deurne 0 volgen
1. Marcel Van de Burgt Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jolanda Sabel Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Anke van Erp Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 0 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 0 volgen
1. Twan Corsten 2 Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 0 volgen
1. Christel Maas Gemert 0 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Lonneke van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Frank Smits Oirschot 0 volgen