Etappe 11: Albertville - Col du Granon

woensdag 13 juli 2022 - bergen - 149 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 15
2 151 - QUINTANA, Nairo 151 + 12
3 111 - BARDET, Romain 111 + 10
4 21 - THOMAS, Geraint 21 + 7
5 91 - GAUDU, David 91 + 6
6 28 - YATES, Adam 28 + 5
7 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 4
8 131 - LUTSENKO, Alexey 131 + 3
9 13 - KRUIJSWIJK, Steven 13 + 2
10 152 - BARGUIL, Warren 152 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Cor van der Linden Sint-Oedenrode 53 volgen
1. Ed Sabel Sint-Oedenrode 48 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 47 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 45 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 42 volgen
1. Toos Sijbers-Cissen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 42 volgen
1. Wil van der Loo Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Wille Peeters SOMEREN 41 volgen
1. Wendy Seegers Sint Oedenrode 41 volgen
1. Hubert-Jan Bach Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Gert-Jan Verhagen Eindhoven 41 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 41 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 41 volgen
1. Piet Van Baardwijk Haarsteeg 41 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Tessa Van Roosmalen Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Pleun Reniers Sint Oedenrode 40 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 40 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Riekie Vonk Sint Oedenrode 38 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Marès Adama Utrecht 38 volgen
1. John E Brus Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Will Van der Looij Best 37 volgen
1. Hans Hagen Sint Oedenrode 37 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jeroen Groot Veldhoven 37 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Pascal Van Delft Schijndel 36 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 36 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. MART VERKUIJLEN SCHIJNDEL 36 volgen
1. Joop Seegers Sint Oedenrode 36 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Hans van van Gend Beek en Donk 36 volgen
1. Joost van Dijk Sint Oedenrode 36 volgen
1. marc de Bie Sint-oedenrode 36 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 36 volgen
1. Wendy Wagenaar Sint Oedenrode 36 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 36 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 36 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 3) 36 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 36 volgen
1. Maarten van Teeffelen Nijmegen 36 volgen
1. Jos Rovers Gemert 36 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 36 volgen
1. Willemien van Lent (lijst 4) 36 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 5) Eindhoven 36 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 35 volgen
1. Marijn Meeuws 35 volgen
1. Dean van Nuland Olland 35 volgen
1. Dean van Nuland Olland 35 volgen
1. Rudi van Erp Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Arie Tom Utrecht 35 volgen
1. Merel Verhoeven Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Rudie Van den Bosch Heesch 35 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 35 volgen
1. Noor van Rozendaal Schijndel 35 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 35 volgen
1. Joske Munster Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Geert-Jan Nooijen 34 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 34 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Mark Relou Nuenen 34 volgen
1. Ruud van Gend Beek en Donk 34 volgen
1. Ger van de Wijdeven Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Karin Vialle Gemert 34 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 34 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 34 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 33 volgen
1. Jan Sabel 33 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 32 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 32 volgen
1. Wouter Pennings Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Linda Bekkers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Marcel Zwaard Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ton Reniers Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jan Van der Velden Schijndel 31 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 31 volgen
1. maarten van Bakel SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Freek Heunks Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Karin Vialle Gemert 31 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 31 volgen
1. Anne-Marie B Brus Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 30 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 30 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 30 volgen
1. Ad van de Wetering Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rick Ketelaars St. Oedenrode 30 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 30 volgen
1. Jens Hanegraaf Den Bosch 30 volgen
1. Rob van Erp Sint Oedenrode 30 volgen
1. Anton Smits Berlicum 29 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Jarne Brus Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Hannelore van Soest Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Rover Van Heeswijk Schijndel 29 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 29 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 29 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 29 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 29 volgen
1. Ton Pennings Sint Oedenrode 29 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 29 volgen
1. Marc van Uden-4 Heesch 29 volgen
1. Jos Schepens Nijnsel 29 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Ralf Dirven Sint oedenrode 29 volgen
1. John van Weert Sschijndel 29 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 29 volgen
1. Ibo Toprak Helmond 29 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 29 volgen
1. leo van doremalen schijndel 29 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Rick Timmermans lijst 2 Berghem 29 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 29 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 29 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 29 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 29 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 29 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 29 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 29 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 29 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 29 volgen
1. Emiel en paul van de Wetering Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Therese Tom Vleuten 29 volgen
1. Michel Vd brand Schijndel 29 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 29 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 29 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 29 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 29 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 29 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 29 volgen
1. Frans van Keulen Son 29 volgen
1. Luuk Leenders Mariahout 29 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 29 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 29 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 29 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 29 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 29 volgen
1. Saskia van den Eshof Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Lucien Evers lijst 2 Sint- Oedenrode 29 volgen
1. Ton Schouten Schijndel 29 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 29 volgen
1. Roy Schouten Schijndel 29 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 29 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 29 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 29 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 29 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 29 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 29 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 2) 29 volgen
1. Bauke Loeffen Heesch 29 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 29 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 29 volgen
1. roy verhoeven II SINT-OEDENRODE 29 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Bart van de Wetering Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 29 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Frank Smits Oirschot 29 volgen
1. Frank Schepens Sint Oedenrode 29 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 29 volgen
1. Ruud Spee Son en Breugel 28 volgen
1. Birdy Vd Wijdeven 27 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 26 volgen
1. Frans van Alphen Weert 26 volgen
1. Frans van Alphen Weert 26 volgen
1. Sabine van Happen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Colette van Happen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Hans Van Kasteren Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Joyce Rovers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Michel Letschert Helmond 26 volgen
1. bertus van de Wetering sint-oedenrode 26 volgen
1. Glenn van Lieshout Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Kees Smeekens TILBURG 26 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Henk Rovers sint oedenrode 26 volgen
1. Sem van Stiphout van Stiphout Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marc van Uden-1 Heesch 26 volgen
1. Marc van Uden-2 Heesch 26 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Theo van Es Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 26 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 26 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 26 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 26 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 26 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 26 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 26 volgen
1. ruud 3 Schellekens Schijndel 26 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 26 volgen
1. Hans van Herpen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Karin Van der Velden Schijndel 26 volgen
1. koen van kempen Sint oedenrode 26 volgen
1. eric van de ven Nijnsel 26 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Leon Peeters 1 Nijnsel 26 volgen
1. Leon Peeters 2 Nijnsel 26 volgen
1. Tom van Aarle London 26 volgen
1. Leon Peeters 3 Nijnsel 26 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 26 volgen
1. Ad Peeters Nijnsel 26 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 26 volgen
1. Paul Dekker Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 26 volgen
1. marc de bie Sint-oedenrode 26 volgen
1. Bart v Esch Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Therese Tom Vleuten 26 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 26 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 26 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 26 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 26 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 26 volgen
1. Daan Reniers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Wil van den Dungen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Noud P Sint Oedenrode 26 volgen
1. Roel Schoones Schijndel 26 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 26 volgen
1. Twan Corsten 1 Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 26 volgen
1. rogér 2 van de Ven Wijbosch 26 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 26 volgen
1. John A Brus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 26 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 26 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 26 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 26 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 26 volgen
1. Anton Smits Sint-Michielsgestel 26 volgen
1. John B Brus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 26 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 4) 26 volgen
1. Jan Bekkers Horst 26 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 26 volgen
1. John D Brus Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 26 volgen
1. Bert Maas Gemert 26 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 1) Eindhoven 26 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 26 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 26 volgen
1. Erik Van Boxtel helmond 26 volgen
1. Karel Wagenaar berlicum 26 volgen
1. Marcel Voss Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jaap Tuit Lisse 26 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Irene Schulte Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 26 volgen
1. George Sips Rotterdam 26 volgen
1. Jan Matheeuwsen (Lijst 5) Eindhoven 26 volgen
1. Nico van de Wetering sint-oedenrode 25 volgen
1. janske van de Wetering sint-oedenrode 25 volgen
1. Arno Warmerdam Sint-Oedenrode 25 volgen
1. tonny Verhaar lith 25 volgen
1. Marc van Uden-3 Heesch 25 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 25 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 25 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 25 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 25 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 25 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Arie Tom Utrecht 25 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 25 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 25 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Frans van Keulen Son 25 volgen
1. Jay van Lee Nuland 25 volgen
1. Henk van der Heijden Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Tije & John van Erp Sint Oedenrode 25 volgen
1. Peter van Lierop Olland 25 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 25 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 25 volgen
1. Anne-Marie A Brus Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Berdien Spronk CULEMBORG 25 volgen
1. Helmi Spee Son 25 volgen
1. Arno Brus schijndel 25 volgen
1. Ria van Erp Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Vincent Hoeks Gemert 24 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 24 volgen
1. Rick Van Roosmalen B Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 24 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 24 volgen
1. Harrie Peeters Someren 24 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 24 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 24 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. . Whopperpijp Best 24 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Liesbeth van Schaik Schijndel 24 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 24 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 24 volgen
1. Ton van Schaaijk SINT-OEDENRODE 24 volgen
1. Christian Pennings Sint-Oedenrode 24 volgen
1. carla van de Wetering Sint-Oedenrode 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. Ralf Verhagen Gemert 24 volgen
1. Ronald Voets Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jordy Pennings Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 24 volgen
1. max Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 24 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 24 volgen
1. Frank Heijckmann Sint Oedenrode 24 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 24 volgen
1. Jeanne de Kruijf - van der Hamvoort Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bert Maas Gemert 24 volgen
1. Bas van Lierop Olland 24 volgen
1. Michiel Bergen Rooi 24 volgen
1. Peter van Lierop Olland 24 volgen
1. Christel Maas Gemert 24 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Johan van den Boogaard Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Martien v d Tillaart Sint-Oedenrode 22 volgen
1. ruud 4 Schellekens Schijndel 22 volgen
1. Anouk Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Frank Van Meijl Budel 21 volgen
1. Paul van Nuland sint Oedenrode 20 volgen
1. Julian de Brouwer Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Lennart Elgershuizen 20 volgen
1. Mark Brouwers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bas van den Biggelaar 19 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 19 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Joop seegers sint oedenrode 19 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 19 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 19 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 19 volgen
1. Tim van de Ven SCHIJNDEL 19 volgen
1. tonny Verhaar lith 19 volgen
1. tonny Verhaar lith 19 volgen
1. anna van de wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Suzanne Van der Sangen Schijndel 19 volgen
1. Paul van de Laar Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sandra van de Laar Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Nicky van de Laar Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rick Van Roosmalen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Wout Huijberts Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Serge Voss Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 19 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 19 volgen
1. Hans Snijders Son 19 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 19 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 19 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 19 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Freek Vervoort Sint-Oedenrode 19 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Denise Shannon Sint Oedenrode 19 volgen
1. Erik van Laarhoven Helvoirt 19 volgen
1. Bart Vervloed Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 19 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 19 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Marc van Uden-5 Heesch 19 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 19 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 19 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 19 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 19 volgen
1. Ton Fassbender Veghel 19 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 19 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 19 volgen
1. ruud 2 Schellekens Schijndel 19 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-oedenrode 19 volgen
1. Rutger van der Sandt Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rene Aalders Sint Oedenrode 19 volgen
1. leo van doremalen schijndel 19 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 19 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ellen Dekkers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sjaak Verhaar 1 Lith 19 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 19 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 19 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 19 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 19 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 19 volgen
1. coen dekkers sint-oedenrode 19 volgen
1. Andre van Schaik Schijndel 19 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 19 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 19 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 19 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Peter Habraken Sint-Michielsgestel 19 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 19 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 19 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 19 volgen
1. Vince Matuszewski 19 volgen
1. Rick Timmermans lijst 5 Berghem 19 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 19 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 19 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Wouter Koehorst Geldrop 19 volgen
1. Michel Leenders 1 Mariahout 19 volgen
1. Diny van Gend BEEK EN DONK 19 volgen
1. Hemke Voets Sint-Oedenrode 19 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. FR Havelaar 19 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 19 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Pascal van den Akker Gemert 19 volgen
1. jorg van stiphout Helmond 19 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 19 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 19 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 19 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 19 volgen
1. Antoine de Brouwer Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Therese Tom Vleuten 19 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 19 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 19 volgen
1. Arie Tom Utrecht 19 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 19 volgen
1. Henriette van der Wiel Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 19 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sjoerd van Acht Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bart Passier Sint Oedenrode 19 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 19 volgen
1. Sander Joosten Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Thijs Wouters Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 19 volgen
1. Stefan van der Velden Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 19 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 19 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Annelies Munster Haarsteeg 19 volgen
1. Mikki Hanegraaf Den Bosch 19 volgen
1. stefan van den Boom Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Yalli van de Mortel Den Bosch 19 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Nick de Laat Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Divinea Plummer London 19 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 19 volgen
1. Caroline Van den Hurk Schijndel 19 volgen
1. Edwin Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 19 volgen
1. rogér 1 van de Ven Wijbosch 19 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 19 volgen
1. Tom 1 van doremalen Arnhem 19 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 19 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 19 volgen
1. Tom 2 van doremalen Arnhem 19 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 19 volgen
1. Siebrand van der Ploeg Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. renier van Schijndel SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 19 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 19 volgen
1. Freek van Uitert SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 1) 19 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 19 volgen
1. John C Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Karin Vialle Gemert 19 volgen
1. Marijke Veldkamp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Karin Vialle Gemert 19 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 19 volgen
1. Glenn Van Lieshout Sint Oedenrode 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 19 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 19 volgen
1. Jan Bekkers Horst 19 volgen
1. Jim Ramsahais sint-oedenrode 19 volgen
1. Jan Bekkers Horst 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Bert Maas Gemert 19 volgen
1. Bart van de wijdeven sint-oedenrode 19 volgen
1. Bert Maas Gemert 19 volgen
1. roy verhoeven III SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Erik Van Boxtel Helmond 19 volgen
1. Jos Rovers Gemert 19 volgen
1. roy Verhoeven IV SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Jos Rovers Gemert 19 volgen
1. Karel Wagenaar Berlicum 19 volgen
1. Peter van Lierop Olland 19 volgen
1. roy Verhoeven V SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jos Rovers Gemert 19 volgen
1. Hans Bergen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 19 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roy Van den Heuvel Heesch 19 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 19 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 19 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 19 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Wiebe Temmink Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 15 volgen
1. Bart van de Wijdeven Lijst A Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jan Van de Laar Sint- oedenrode 14 volgen
1. Peter van Es Schijndel 14 volgen
1. Rick Timmermans lijst 3 Berghem 14 volgen
1. Emiel en Paul van de Wetering Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Ard Marinus Sint Oedenrode 14 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Lucien Evers lijst 1 Sint- Oedenrode 14 volgen
1. Ad van der Heijden AARLE-RIXTEL 14 volgen
1. paul schepens Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Bart van de Wijdeven Sint-oedenrode 14 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Geert Schepens Gemert 11 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 2) 11 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 3) Eindhoven 11 volgen
1. Rick - Joep Hurkmans Someren 11 volgen
1. Willem Bouwens Veghel 11 volgen
1. Peter van Es Schijndel 10 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 10 volgen
1. Johnny van den Biggelaar AARLE-RIXTEL 9 volgen
1. Piet (lijst2) van Erp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 9 volgen
1. Anne van den Akker (2) Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Margo Van der Heijden Aarle-Rixtel 7 volgen
1. Frits van Kasteren Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Pieter van der Heijden Oss 5 volgen
1. annette van de wetering sint-oedenrode 4 volgen
1. Peter van Es Schijndel 4 volgen
1. koen van kempen sint-oedenrode 4 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Rick Timmermans lijst 4 Berghem 4 volgen
1. Nikki Pennings Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 4 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 4 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 4 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 4 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 4 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 4 volgen
1. renier van van schijndel SINT-OEDENRODE 4 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-oedenrode 4 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 4 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Foleyvos Foley Sint- oedenrode 0 volgen
1. Jos Vos SINT-OEDENRODE 0 volgen
1. Rick Van Roosmalen C Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 0 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 0 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Dori van Vroenhoven Deurne 0 volgen
1. Marcel Van de Burgt Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Marijn Meeuws 0 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jolanda Sabel Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Anke van Erp Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 0 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 0 volgen
1. Twan Corsten 2 Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 0 volgen
1. Christel Maas Gemert 0 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Judith Van Zon sint-oedenrode 0 volgen
1. Lonneke van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Frank Smits Oirschot 0 volgen