Etappe 12: Briançon - Alpe d’Huez

donderdag 14 juli 2022 - bergen - 166 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 25 - PIDCOCK, Thomas 25 + 15
2 124 - MEINTJES, Louis 124 + 12
3 191 - FROOME, Chris 191 + 10
4 147 - POWLESS, Neilson 147 + 7
5 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 6
6 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 5
7 21 - THOMAS, Geraint 21 + 4
8 61 - MAS NICOLAU, Enric 61 + 3
9 14 - KUSS, Sepp 14 + 2
10 172 - CICCONE, Giulio 172 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Hans Van Kasteren Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 32 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 30 volgen
1. Frans van Alphen Weert 30 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 30 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 30 volgen
1. ruud 3 Schellekens Schijndel 30 volgen
1. Jan Van der Velden Schijndel 30 volgen
1. koen van kempen Sint oedenrode 30 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Leon Peeters 1 Nijnsel 30 volgen
1. Leon Peeters 2 Nijnsel 30 volgen
1. Ad Peeters Nijnsel 30 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 30 volgen
1. marc de bie Sint-oedenrode 30 volgen
1. Therese Tom Vleuten 30 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 30 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 30 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 30 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 3) 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 4) 30 volgen
1. Erik Van Boxtel helmond 30 volgen
1. Irene Schulte Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 29 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 29 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 29 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-Oedenrode 29 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 28 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Will Van der Looij Best 26 volgen
1. Suzanne Van der Sangen Schijndel 26 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 26 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 26 volgen
1. Erik van Laarhoven Helvoirt 26 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 26 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 26 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Wouter Pennings Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Vince Matuszewski 26 volgen
1. Ad van de Wetering Sint-Oedenrode 26 volgen
1. carla van de Wetering Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Diny van Gend BEEK EN DONK 26 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 26 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 26 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 26 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 26 volgen
1. jorg van stiphout Helmond 26 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 26 volgen
1. Therese Tom Vleuten 26 volgen
1. Arie Tom Utrecht 26 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Sander Joosten Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Merel Verhoeven Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Frans van Keulen Son 26 volgen
1. stefan van den Boom Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 26 volgen
1. Nick de Laat Sint-Oedenrode 26 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 26 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 26 volgen
1. Tom 1 van doremalen Arnhem 26 volgen
1. Tom 2 van doremalen Arnhem 26 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 26 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 26 volgen
1. renier van Schijndel SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 26 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Freek van Uitert SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 26 volgen
1. Karin Vialle Gemert 26 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 1) 26 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 2) 26 volgen
1. Karin Vialle Gemert 26 volgen
1. Karin Vialle Gemert 26 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 26 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 26 volgen
1. Jim Ramsahais sint-oedenrode 26 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 26 volgen
1. Bert Maas Gemert 26 volgen
1. roy verhoeven II SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Bert Maas Gemert 26 volgen
1. Erik Van Boxtel Helmond 26 volgen
1. Bas van Lierop Olland 26 volgen
1. roy Verhoeven IV SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Jos Rovers Gemert 26 volgen
1. Peter van Lierop Olland 26 volgen
1. roy Verhoeven V SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Peter van Lierop Olland 26 volgen
1. Peter van Lierop Olland 26 volgen
1. Hans Bergen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Christel Maas Gemert 26 volgen
1. Bart van de Wetering Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Nikki Pennings Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Johnny van den Biggelaar AARLE-RIXTEL 21 volgen
1. Peter van Es Schijndel 21 volgen
1. Peter van Es Schijndel 21 volgen
1. Rick Timmermans lijst 3 Berghem 21 volgen
1. Rick Timmermans lijst 4 Berghem 21 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Thijs Wouters Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 21 volgen
1. renier van van schijndel SINT-OEDENRODE 21 volgen
1. paul schepens Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Paul van Nuland sint Oedenrode 21 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 19 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Marc van Uden-2 Heesch 18 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 18 volgen
1. Jan Sabel 18 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 18 volgen
1. marc de Bie Sint-oedenrode 18 volgen
1. Cor van der Linden Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Roel Schoones Schijndel 18 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 18 volgen
1. John A Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 18 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 18 volgen
1. John B Brus Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Karel Wagenaar berlicum 18 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 17 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Hubert-Jan Bach Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Pleun Reniers Sint Oedenrode 16 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Frans van Alphen Weert 15 volgen
1. Sabine van Happen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Colette van Happen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Joyce Rovers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Michel Letschert Helmond 15 volgen
1. Geert-Jan Nooijen 15 volgen
1. bertus van de Wetering sint-oedenrode 15 volgen
1. Pascal Van Delft Schijndel 15 volgen
1. Glenn van Lieshout Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Kees Smeekens TILBURG 15 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Hans Hagen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Henk Rovers sint oedenrode 15 volgen
1. Arno Warmerdam Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 15 volgen
1. Sem van Stiphout van Stiphout Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Ruud Spee Son en Breugel 15 volgen
1. Marc van Uden-1 Heesch 15 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Theo van Es Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 15 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 15 volgen
1. Wille Peeters SOMEREN 15 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 15 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 15 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 15 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 15 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 15 volgen
1. MART VERKUIJLEN SCHIJNDEL 15 volgen
1. Riekie Vonk Sint Oedenrode 15 volgen
1. Ed Sabel Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Joop Seegers Sint Oedenrode 15 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 15 volgen
1. Wendy Seegers Sint Oedenrode 15 volgen
1. Hans van Herpen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. eric van de ven Nijnsel 15 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 15 volgen
1. Dori van Vroenhoven Deurne 15 volgen
1. maarten van Bakel SINT-OEDENRODE 15 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Tom van Aarle London 15 volgen
1. Leon Peeters 3 Nijnsel 15 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 15 volgen
1. Hans van van Gend Beek en Donk 15 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 15 volgen
1. Paul Dekker Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Joost van Dijk Sint Oedenrode 15 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 15 volgen
1. Bart v Esch Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 15 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 15 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 15 volgen
1. Wendy Wagenaar Sint Oedenrode 15 volgen
1. Wil van den Dungen Sint Oedenrode 15 volgen
1. Marès Adama Utrecht 15 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 15 volgen
1. Anke van Erp Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Noud P Sint Oedenrode 15 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Piet Van Baardwijk Haarsteeg 15 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 15 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 15 volgen
1. Toos Sijbers-Cissen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Twan Corsten 1 Sint-Oedenrode 15 volgen
1. rogér 2 van de Ven Wijbosch 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 15 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 15 volgen
1. Freek Heunks Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Anton Smits Sint-Michielsgestel 15 volgen
1. Twan Corsten 2 Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Karin Vialle Gemert 15 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jan Bekkers Horst 15 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Maarten van Teeffelen Nijmegen 15 volgen
1. John D Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Linda Bekkers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 15 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 15 volgen
1. John E Brus Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Bert Maas Gemert 15 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 1) Eindhoven 15 volgen
1. Marcel Zwaard Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jos Rovers Gemert 15 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 15 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 15 volgen
1. Willemien van Lent (lijst 4) 15 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 15 volgen
1. Berdien Spronk CULEMBORG 15 volgen
1. Marcel Voss Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Jaap Tuit Lisse 15 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 15 volgen
1. George Sips Rotterdam 15 volgen
1. Jan Matheeuwsen (Lijst 5) Eindhoven 15 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 5) Eindhoven 15 volgen
1. Bas van den Biggelaar 14 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Johan van den Boogaard Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Joop seegers sint oedenrode 14 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 14 volgen
1. Nico van de Wetering sint-oedenrode 14 volgen
1. Tessa Van Roosmalen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 14 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-oedenrode 14 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Andre van Schaik Schijndel 14 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 14 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 14 volgen
1. Dean van Nuland Olland 14 volgen
1. Dean van Nuland Olland 14 volgen
1. Gert-Jan Verhagen Eindhoven 14 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 14 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 14 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Rudi van Erp Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Ronald Voets Sint-Oedenrode 14 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 14 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 14 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 14 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 14 volgen
1. Jeroen Groot Veldhoven 14 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 14 volgen
1. Ger van de Wijdeven Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 13 volgen
1. Ad van der Heijden AARLE-RIXTEL 13 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 2) 13 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 3) Eindhoven 13 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 12 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Jay van Lee Nuland 12 volgen
1. Frank Van Meijl Budel 12 volgen
1. Rob van Erp Sint Oedenrode 12 volgen
1. Mark Brouwers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Vincent Hoeks Gemert 11 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 11 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 11 volgen
1. Anton Smits Berlicum 11 volgen
1. Joske Munster Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 11 volgen
1. Jarne Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 11 volgen
1. Tim van de Ven SCHIJNDEL 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. Hannelore van Soest Sint-Oedenrode 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 11 volgen
1. janske van de Wetering sint-oedenrode 11 volgen
1. anna van de wetering sint-oedenrode 11 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Wil van der Loo Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rover Van Heeswijk Schijndel 11 volgen
1. Paul van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sandra van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Nicky van de Laar Sint-Oedenrode 11 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Martien v d Tillaart Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Van Roosmalen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Van Roosmalen B Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Wout Huijberts Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 11 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 11 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 11 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 11 volgen
1. Serge Voss Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Hans Snijders Son 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 11 volgen
1. Freek Vervoort Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ton Pennings Sint Oedenrode 11 volgen
1. tonny Verhaar lith 11 volgen
1. Denise Shannon Sint Oedenrode 11 volgen
1. Bart Vervloed Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 11 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 11 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 11 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marc van Uden-3 Heesch 11 volgen
1. Marc van Uden-4 Heesch 11 volgen
1. Marc van Uden-5 Heesch 11 volgen
1. Jos Schepens Nijnsel 11 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 11 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 11 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 11 volgen
1. Harrie Peeters Someren 11 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 11 volgen
1. Ralf Dirven Sint oedenrode 11 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. John van Weert Sschijndel 11 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 11 volgen
1. Ton Fassbender Veghel 11 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 11 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 11 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 11 volgen
1. ruud 2 Schellekens Schijndel 11 volgen
1. Ton Reniers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 11 volgen
1. Ibo Toprak Helmond 11 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rutger van der Sandt Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rene Aalders Sint Oedenrode 11 volgen
1. leo van doremalen schijndel 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ellen Dekkers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. leo van doremalen schijndel 11 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 11 volgen
1. Sjaak Verhaar 1 Lith 11 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 11 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Karin Van der Velden Schijndel 11 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 11 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 11 volgen
1. Birdy Vd Wijdeven 11 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. . Whopperpijp Best 11 volgen
1. coen dekkers sint-oedenrode 11 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marijn Meeuws 11 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 11 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Liesbeth van Schaik Schijndel 11 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 11 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Peter Habraken Sint-Michielsgestel 11 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 11 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 11 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 11 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 11 volgen
1. Ton van Schaaijk SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 11 volgen
1. Christian Pennings Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Timmermans lijst 2 Berghem 11 volgen
1. Mark Relou Nuenen 11 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rick Timmermans lijst 5 Berghem 11 volgen
1. Ruud van Gend Beek en Donk 11 volgen
1. Michel Leenders 1 Mariahout 11 volgen
1. Hemke Voets Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 11 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 11 volgen
1. ruud 4 Schellekens Schijndel 11 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 11 volgen
1. FR Havelaar 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 11 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 11 volgen
1. Emiel en paul van de Wetering Sint-Oedenrode 11 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 11 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 11 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 11 volgen
1. Ralf Verhagen Gemert 11 volgen
1. Pascal van den Akker Gemert 11 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 11 volgen
1. Antoine de Brouwer Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Therese Tom Vleuten 11 volgen
1. Michel Vd brand Schijndel 11 volgen
1. Arie Tom Utrecht 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Arie Tom Utrecht 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 11 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 11 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 11 volgen
1. Henriette van der Wiel Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 11 volgen
1. Daan Reniers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 11 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Sjoerd van Acht Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frans van Keulen Son 11 volgen
1. Bart Passier Sint Oedenrode 11 volgen
1. Luuk Leenders Mariahout 11 volgen
1. Jordy Pennings Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 11 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 11 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 11 volgen
1. Rick Ketelaars St. Oedenrode 11 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 11 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 11 volgen
1. Stefan van der Velden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 11 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Annelies Munster Haarsteeg 11 volgen
1. Mikki Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. Yalli van de Mortel Den Bosch 11 volgen
1. Divinea Plummer London 11 volgen
1. Saskia van den Eshof Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Lucien Evers lijst 2 Sint- Oedenrode 11 volgen
1. Caroline Van den Hurk Schijndel 11 volgen
1. Edwin Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ton Schouten Schijndel 11 volgen
1. rogér 1 van de Ven Wijbosch 11 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 11 volgen
1. max Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 11 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 11 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 11 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 11 volgen
1. Siebrand van der Ploeg Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roy Schouten Schijndel 11 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 11 volgen
1. Rudie Van den Bosch Heesch 11 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 11 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 11 volgen
1. Henk van der Heijden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 11 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 11 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 11 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 11 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 11 volgen
1. Tije & John van Erp Sint Oedenrode 11 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 11 volgen
1. John C Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marijke Veldkamp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 11 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 11 volgen
1. Glenn Van Lieshout Sint Oedenrode 11 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 11 volgen
1. Bauke Loeffen Heesch 11 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 11 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 11 volgen
1. Jan Bekkers Horst 11 volgen
1. Frank Heijckmann Sint Oedenrode 11 volgen
1. Jan Bekkers Horst 11 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 11 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Jeanne de Kruijf - van der Hamvoort Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Bart van de wijdeven sint-oedenrode 11 volgen
1. Bert Maas Gemert 11 volgen
1. roy verhoeven III SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jos Rovers Gemert 11 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 11 volgen
1. Jens Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. Karel Wagenaar Berlicum 11 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Jos Rovers Gemert 11 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 11 volgen
1. Michiel Bergen Rooi 11 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 11 volgen
1. Anne-Marie A Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Helmi Spee Son 11 volgen
1. Anne-Marie B Brus Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 11 volgen
1. Roy Van den Heuvel Heesch 11 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 11 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Arno Brus schijndel 11 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 11 volgen
1. Noor van Rozendaal Schijndel 11 volgen
1. Ria van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frank Smits Oirschot 11 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 11 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 11 volgen
1. Julian de Brouwer Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Frank Schepens Sint Oedenrode 11 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 11 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 11 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Geert Schepens Gemert 10 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 10 volgen
1. Anouk Verhagen Sint-Oedenrode 10 volgen
1. Rick - Joep Hurkmans Someren 10 volgen
1. Willem Bouwens Veghel 10 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 9 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 9 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Margo Van der Heijden Aarle-Rixtel 9 volgen
1. annette van de wetering sint-oedenrode 6 volgen
1. Wiebe Temmink Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Jan Van de Laar Sint- oedenrode 6 volgen
1. Peter van Es Schijndel 6 volgen
1. koen van kempen sint-oedenrode 6 volgen
1. Piet (lijst2) van Erp Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 6 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Frits van Kasteren Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 6 volgen
1. Wouter Koehorst Geldrop 6 volgen
1. Anne van den Akker (2) Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Emiel en Paul van de Wetering Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Ard Marinus Sint Oedenrode 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 6 volgen
1. Lucien Evers lijst 1 Sint- Oedenrode 6 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-oedenrode 6 volgen
1. Bart van de Wijdeven Sint-oedenrode 6 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 6 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Bart van de Wijdeven Lijst A Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Lennart Elgershuizen 6 volgen
1. Judith Van Zon sint-oedenrode 3 volgen
1. Pieter van der Heijden Oss 2 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 1 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 1 volgen
1. Foleyvos Foley Sint- oedenrode 0 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jos Vos SINT-OEDENRODE 0 volgen
1. Rick Van Roosmalen C Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 0 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Marcel Van de Burgt Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Marijn Meeuws 0 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Jolanda Sabel Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 0 volgen
1. Christel Maas Gemert 0 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Lonneke van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Frank Smits Oirschot 0 volgen