Etappe 13: Bourg d’Oisans - Saint-Étienne

vrijdag 15 juli 2022 - heuvels - 193 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 171 - PEDERSEN, Mads 171 + 15
2 88 - WRIGHT, Fred 88 + 12
3 196 - HOULE, Hugo 196 + 10
4 94 - KÜNG, Stefan 94 + 7
5 64 - JORGENSON, Matteo 64 + 6
6 24 - GANNA, Filippo 24 + 5
7 16 - VAN AERT, Wout 16 + 4
8 58 - SENECHAL, Florian 58 + 3
9 216 - MOZZATO, Luca 216 + 2
10 125 - PASQUALON, Andrea 125 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Frank Smits Oirschot 33 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 31 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 31 volgen
1. tonny Verhaar lith 31 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Paul van de Laar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Sandra van de Laar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Nicky van de Laar Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 31 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 31 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 31 volgen
1. Ton Fassbender Veghel 31 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 31 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 31 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 31 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 31 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 31 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 31 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Rick Timmermans lijst 4 Berghem 31 volgen
1. Michel Leenders 1 Mariahout 31 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 31 volgen
1. Anne van den Akker (2) Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 31 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 31 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 31 volgen
1. Bart Passier Sint Oedenrode 31 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 31 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 31 volgen
1. Saskia van den Eshof Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Twan Corsten 1 Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 31 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 31 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 31 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. roy verhoeven II SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. roy verhoeven III SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. roy Verhoeven IV SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. roy Verhoeven V SINT-OEDENRODE 31 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 31 volgen
1. Arno Brus schijndel 31 volgen
1. Noor van Rozendaal Schijndel 31 volgen
1. Rick - Joep Hurkmans Someren 31 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Hannelore van Soest Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Glenn van Lieshout Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 26 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 26 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 26 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 26 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 26 volgen
1. Freek Vervoort Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Marc van Uden-2 Heesch 26 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 26 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 26 volgen
1. Rutger van der Sandt Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Hans van Herpen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 26 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 26 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oedenrode 26 volgen
1. . Whopperpijp Best 26 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Leon Peeters 3 Nijnsel 26 volgen
1. Ad Peeters Nijnsel 26 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 26 volgen
1. Christian Pennings Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 26 volgen
1. marc de Bie Sint-oedenrode 26 volgen
1. Michel Vd brand Schijndel 26 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 26 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 26 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 26 volgen
1. Thijs Wouters Sint-Oedenrode 26 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 26 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 26 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 26 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 26 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 26 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Tije & John van Erp Sint Oedenrode 26 volgen
1. Karin Vialle Gemert 26 volgen
1. Glenn Van Lieshout Sint Oedenrode 26 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oedenrode 26 volgen
1. Bert Maas Gemert 26 volgen
1. Bert Maas Gemert 26 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 26 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 26 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 25 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 25 volgen
1. Bas van den Biggelaar 24 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 24 volgen
1. Joyce Rovers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 24 volgen
1. tonny Verhaar lith 24 volgen
1. Rick Van Roosmalen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Wout Huijberts Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 24 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 24 volgen
1. Bart Vervloed Sint-Oedenrode 24 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 24 volgen
1. Marc van Uden-3 Heesch 24 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Theo van Es Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 24 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 24 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 24 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 24 volgen
1. Joop Seegers Sint Oedenrode 24 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ellen Dekkers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Sjaak Verhaar 1 Lith 24 volgen
1. koen van kempen sint-oedenrode 24 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 24 volgen
1. eric van de ven Nijnsel 24 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. coen dekkers sint-oedenrode 24 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 24 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 24 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 24 volgen
1. Tom van Aarle London 24 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 24 volgen
1. Vince Matuszewski 24 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 24 volgen
1. Rick Timmermans lijst 2 Berghem 24 volgen
1. Mark Relou Nuenen 24 volgen
1. Rick Timmermans lijst 3 Berghem 24 volgen
1. Rick Timmermans lijst 5 Berghem 24 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Joost van Dijk Sint Oedenrode 24 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. FR Havelaar 24 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 24 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 24 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 24 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 24 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 24 volgen
1. Ralf Verhagen Gemert 24 volgen
1. Pascal van den Akker Gemert 24 volgen
1. jorg van stiphout Helmond 24 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 24 volgen
1. Antoine de Brouwer Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Therese Tom Vleuten 24 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 24 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 24 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 24 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 24 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 24 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 24 volgen
1. Ard Marinus Sint Oedenrode 24 volgen
1. Henriette van der Wiel Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Ger van de Wijdeven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jolanda Sabel Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Frans van Keulen Son 24 volgen
1. Wil van den Dungen Sint Oedenrode 24 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 24 volgen
1. Rick Ketelaars St. Oedenrode 24 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 24 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 24 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 24 volgen
1. Yalli van de Mortel Den Bosch 24 volgen
1. Nick de Laat Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Divinea Plummer London 24 volgen
1. Caroline Van den Hurk Schijndel 24 volgen
1. Ton Schouten Schijndel 24 volgen
1. rogér 1 van de Ven Wijbosch 24 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 24 volgen
1. Siebrand van der Ploeg Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Roy Schouten Schijndel 24 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 24 volgen
1. John A Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 24 volgen
1. renier van Schijndel SINT-OEDENRODE 24 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 24 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 24 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 24 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 24 volgen
1. John B Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 24 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 24 volgen
1. John C Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 24 volgen
1. renier van van schijndel SINT-OEDENRODE 24 volgen
1. Bauke Loeffen Heesch 24 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 24 volgen
1. Maarten van Teeffelen Nijmegen 24 volgen
1. John D Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 24 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 24 volgen
1. Bert Maas Gemert 24 volgen
1. Bart van de wijdeven sint-oedenrode 24 volgen
1. John E Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bert Maas Gemert 24 volgen
1. Bart van de Wijdeven Sint-oedenrode 24 volgen
1. Erik Van Boxtel Helmond 24 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jos Rovers Gemert 24 volgen
1. Peter van Lierop Olland 24 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 24 volgen
1. Michiel Bergen Rooi 24 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Peter van Lierop Olland 24 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Hans Bergen Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Christel Maas Gemert 24 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 24 volgen
1. Anne-Marie A Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Helmi Spee Son 24 volgen
1. Anne-Marie B Brus Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Roy Van den Heuvel Heesch 24 volgen
1. Marcel Voss Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Jeroen Groot Veldhoven 24 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 24 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Bart van de Wijdeven Lijst A Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 22 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 22 volgen
1. Foleyvos Foley Sint- oedenrode 21 volgen
1. Jos Vos SINT-OEDENRODE 21 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 21 volgen
1. Marcel Van de Burgt Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 21 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 21 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 21 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 20 volgen
1. Dori van Vroenhoven Deurne 20 volgen
1. Paul Dekker Sint-Oedenrode 20 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 20 volgen
1. Bas van Lierop Olland 20 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 19 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sabine van Happen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Colette van Happen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Vincent Hoeks Gemert 19 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Joop seegers sint oedenrode 19 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Michel Letschert Helmond 19 volgen
1. Jarne Brus Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Tim van de Ven SCHIJNDEL 19 volgen
1. Nico van de Wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. annette van de wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. janske van de Wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. anna van de wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. bertus van de Wetering sint-oedenrode 19 volgen
1. Pascal Van Delft Schijndel 19 volgen
1. Wil van der Loo Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rover Van Heeswijk Schijndel 19 volgen
1. Suzanne Van der Sangen Schijndel 19 volgen
1. Kees Smeekens TILBURG 19 volgen
1. Johnny van den Biggelaar AARLE-RIXTEL 19 volgen
1. Martien v d Tillaart Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Hans Hagen Sint Oedenrode 19 volgen
1. Rick Van Roosmalen B Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rick Van Roosmalen C Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Henk Rovers sint oedenrode 19 volgen
1. Serge Voss Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sem van Stiphout van Stiphout Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 19 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ton Pennings Sint Oedenrode 19 volgen
1. tonny Verhaar lith 19 volgen
1. Erik van Laarhoven Helvoirt 19 volgen
1. Geert Schepens Gemert 19 volgen
1. Ruud Spee Son en Breugel 19 volgen
1. Marc van Uden-1 Heesch 19 volgen
1. Marc van Uden-5 Heesch 19 volgen
1. Jos Schepens Nijnsel 19 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 19 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 19 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 19 volgen
1. Harrie Peeters Someren 19 volgen
1. Wille Peeters SOMEREN 19 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 19 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 19 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 19 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 19 volgen
1. ruud 1 Schellekens Schijndel 19 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 19 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 19 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 19 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 19 volgen
1. Riekie Vonk Sint Oedenrode 19 volgen
1. ruud 2 Schellekens Schijndel 19 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ibo Toprak Helmond 19 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rene Aalders Sint Oedenrode 19 volgen
1. Peter van Es Schijndel 19 volgen
1. Peter van Es Schijndel 19 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 19 volgen
1. Peter van Es Schijndel 19 volgen
1. Jan Van der Velden Schijndel 19 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 19 volgen
1. koen van kempen Sint oedenrode 19 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 19 volgen
1. Wouter Pennings Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Andre van Schaik Schijndel 19 volgen
1. Marijn Meeuws 19 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 19 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Peter Habraken Sint-Michielsgestel 19 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 19 volgen
1. Leon Peeters 1 Nijnsel 19 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 19 volgen
1. Dean van Nuland Olland 19 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 19 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 19 volgen
1. Dean van Nuland Olland 19 volgen
1. Ruud van Gend Beek en Donk 19 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 19 volgen
1. Diny van Gend BEEK EN DONK 19 volgen
1. Hemke Voets Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rudi van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 19 volgen
1. ruud 4 Schellekens Schijndel 19 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 19 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Emiel en paul van de Wetering Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Emiel en Paul van de Wetering Sint-Oedenrode 19 volgen
1. marc de bie Sint-oedenrode 19 volgen
1. Ronald Voets Sint-Oedenrode 19 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 19 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 19 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 19 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 19 volgen
1. Therese Tom Vleuten 19 volgen
1. Bart v Esch Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Nikki Pennings Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Therese Tom Vleuten 19 volgen
1. Arie Tom Utrecht 19 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 19 volgen
1. Arie Tom Utrecht 19 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Arie Tom Utrecht 19 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 19 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 19 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 19 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 19 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 19 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Luuk Leenders Mariahout 19 volgen
1. Jordy Pennings Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Sander Joosten Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Anke van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 19 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Noud P Sint Oedenrode 19 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Merel Verhoeven Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 19 volgen
1. Frans van Keulen Son 19 volgen
1. Mikki Hanegraaf Den Bosch 19 volgen
1. stefan van den Boom Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 19 volgen
1. Lucien Evers lijst 1 Sint- Oedenrode 19 volgen
1. Lucien Evers lijst 2 Sint- Oedenrode 19 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 19 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 19 volgen
1. Edwin Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 19 volgen
1. max Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Tom 1 van doremalen Arnhem 19 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 19 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 19 volgen
1. rogér 2 van de Ven Wijbosch 19 volgen
1. Tom 2 van doremalen Arnhem 19 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 19 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jay van Lee Nuland 19 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 19 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 19 volgen
1. Margo Van der Heijden Aarle-Rixtel 19 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 19 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 19 volgen
1. Freek Heunks Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 19 volgen
1. Karin Vialle Gemert 19 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 19 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 1) 19 volgen
1. Twan Corsten 2 Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 2) 19 volgen
1. Marijke Veldkamp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Karin Vialle Gemert 19 volgen
1. paul schepens Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jan Bekkers Horst 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 19 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 19 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 19 volgen
1. Jan Bekkers Horst 19 volgen
1. Jan Bekkers Horst 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Linda Bekkers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jeanne de Kruijf - van der Hamvoort Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 19 volgen
1. Jens Hanegraaf Den Bosch 19 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 1) Eindhoven 19 volgen
1. Marcel Zwaard Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Jos Rovers Gemert 19 volgen
1. Peter van Lierop Olland 19 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 19 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 19 volgen
1. Willemien van Lent (lijst 4) 19 volgen
1. Berdien Spronk CULEMBORG 19 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Rob van Erp Sint Oedenrode 19 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Ria van Erp Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Frank Smits Oirschot 19 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 19 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 19 volgen
1. Julian de Brouwer Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Frank Schepens Sint Oedenrode 19 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 19 volgen
1. Willem Bouwens Veghel 19 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 19 volgen
1. George Sips Rotterdam 19 volgen
1. Jan Matheeuwsen (Lijst 5) Eindhoven 19 volgen
1. Lennart Elgershuizen 19 volgen
1. Mark Brouwers Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Frans van Alphen Weert 16 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 16 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Ralf Dirven Sint oedenrode 16 volgen
1. John van Weert Sschijndel 16 volgen
1. Wouter Koehorst Geldrop 16 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 16 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Toos Sijbers-Cissen Sint-Oedenrode 12 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 11 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 11 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 11 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Piet (lijst2) van Erp Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Ad van de Wetering Sint-Oedenrode 11 volgen
1. carla van de Wetering Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 11 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 11 volgen
1. Daan Reniers Sint-Oedenrode 11 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 11 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 11 volgen
1. Anton Smits Sint-Michielsgestel 11 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 11 volgen
1. Karel Wagenaar Berlicum 11 volgen
1. ruud Schellekens Schijndel 10 volgen
1. Frans van Alphen Weert 9 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 9 volgen
1. Johan van den Boogaard Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Denise Shannon Sint Oedenrode 9 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 9 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 9 volgen
1. Ed Sabel Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Wendy Seegers Sint Oedenrode 9 volgen
1. Jan Sabel 9 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 9 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Liesbeth van Schaik Schijndel 9 volgen
1. Sjoerd van Acht Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Wendy Wagenaar Sint Oedenrode 9 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 9 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Roel Schoones Schijndel 9 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 9 volgen
1. Rudie Van den Bosch Heesch 9 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 9 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-oedenrode 9 volgen
1. Jim Ramsahais sint-oedenrode 9 volgen
1. Frank Heijckmann Sint Oedenrode 9 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 9 volgen
1. Jos Rovers Gemert 9 volgen
1. Jos Rovers Gemert 9 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Irene Schulte Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 9 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 7 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Hans Van Kasteren Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Anton Smits Berlicum 4 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Joske Munster Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Geert-Jan Nooijen 4 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 4 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Wiebe Temmink Sint-Oedenrode 4 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Arno Warmerdam Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Hans Snijders Son 4 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 4 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 4 volgen
1. Jan Van de Laar Sint- oedenrode 4 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 4 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 4 volgen
1. Marc van Uden-4 Heesch 4 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 4 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 4 volgen
1. MART VERKUIJLEN SCHIJNDEL 4 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 4 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-oedenrode 4 volgen
1. ruud 3 Schellekens Schijndel 4 volgen
1. Ton Reniers Sint-Oedenrode 4 volgen
1. leo van doremalen schijndel 4 volgen
1. leo van doremalen schijndel 4 volgen
1. Karin Van der Velden Schijndel 4 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Birdy Vd Wijdeven 4 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 4 volgen
1. maarten van Bakel SINT-OEDENRODE 4 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Leon Peeters 2 Nijnsel 4 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Hubert-Jan Bach Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Ton van Schaaijk SINT-OEDENRODE 4 volgen
1. Hans van van Gend Beek en Donk 4 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Gert-Jan Verhagen Eindhoven 4 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 4 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 4 volgen
1. Frits van Kasteren Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 4 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 4 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 4 volgen
1. Cor van der Linden Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 4 volgen
1. Marès Adama Utrecht 4 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 4 volgen
1. Stefan van der Velden Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Piet Van Baardwijk Haarsteeg 4 volgen
1. Annelies Munster Haarsteeg 4 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 4 volgen
1. Ad van der Heijden AARLE-RIXTEL 4 volgen
1. Henk van der Heijden Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Freek van Uitert SINT-OEDENRODE 4 volgen
1. Karin Vialle Gemert 4 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 3) 4 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 4) 4 volgen
1. Pieter van der Heijden Oss 4 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 4 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 4 volgen
1. Anouk Verhagen Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Frank Van Meijl Budel 4 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 2) 4 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 3) Eindhoven 4 volgen
1. Erik Van Boxtel helmond 4 volgen
1. Bart van de Wetering Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 4 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-Oedenrode 4 volgen
1. Karel Wagenaar berlicum 4 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 4 volgen
1. Paul van Nuland sint Oedenrode 4 volgen
1. Jaap Tuit Lisse 4 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 4 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 5) Eindhoven 4 volgen
1. Judith Van Zon sint-oedenrode 3 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 2 volgen
1. Will Van der Looij Best 0 volgen
1. Tessa Van Roosmalen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 0 volgen
1. Marijn Meeuws 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Pleun Reniers Sint Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 0 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 0 volgen
1. Christel Maas Gemert 0 volgen
1. Lonneke van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 0 volgen