Etappe 17: Saint-Gaudens - Peyragudes

woensdag 20 juli 2022 - bergen - 130 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 15
2 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 12
3 6 - MCNULTY, Brandon 6 + 10
4 21 - THOMAS, Geraint 21 + 7
5 131 - LUTSENKO, Alexey 131 + 6
6 111 - BARDET, Romain 111 + 5
7 91 - GAUDU, David 91 + 4
8 41 - VLASOV, Aleksandr 41 + 3
9 124 - MEINTJES, Louis 124 + 2
10 151 - QUINTANA, Nairo 151 + 1

 

Dagwinnaar

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Theo van der Bolt ZEELAND 56 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 52 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 49 volgen
1. Joost van Dijk Sint Oedenrode 49 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 47 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 46 volgen
1. Toos Sijbers-Cissen Sint-Oedenrode 46 volgen
1. Niels Boersma1 Schijndel 46 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 45 volgen
1. Leon van Nuland Sint-Oedenrode 45 volgen
1. Wil van der Velden Schijndel 45 volgen
1. Jan Sabel 44 volgen
1. Dylan van Schaik Schijndel 44 volgen
1. Jens Hanegraaf Den Bosch 44 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 43 volgen
1. Ed Sabel Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Cor van der Linden Sint-Oedenrode 43 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Pascal Van Delft Schijndel 42 volgen
1. Mathijs van den Broek Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 42 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Wille Peeters SOMEREN 42 volgen
1. Joop Seegers Sint Oedenrode 42 volgen
1. Hubert-Jan Bach Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Hans van van Gend Beek en Donk 42 volgen
1. marc de Bie Sint-oedenrode 42 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 42 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 42 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 42 volgen
1. Wendy Wagenaar Sint Oedenrode 42 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 42 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Chantal van der Schaaf Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Piet Van Baardwijk Haarsteeg 42 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 42 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 3) 42 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 42 volgen
1. Maarten van Teeffelen Nijmegen 42 volgen
1. Jos Rovers Gemert 42 volgen
1. Willemien van Lent (lijst 4) 42 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 42 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 5) Eindhoven 42 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 41 volgen
1. Wouter Pennings Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Linda Bekkers Sint-Oedenrode 41 volgen
1. Pim van Grinsven Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 40 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 40 volgen
1. Hans Hagen Sint Oedenrode 39 volgen
1. Tessa Van Roosmalen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. MART VERKUIJLEN SCHIJNDEL 39 volgen
1. Rezi van Herpen Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Wendy Seegers Sint Oedenrode 39 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 39 volgen
1. Marijn Meeuws 39 volgen
1. Dean van Nuland Olland 39 volgen
1. Dean van Nuland Olland 39 volgen
1. Rudi van Erp Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Sander Joosten Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Merel Verhoeven Sint-Oedenrode 39 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 39 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 39 volgen
1. Thomas van Erp Eindhoven 39 volgen
1. Boy Verhoeven Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Riekie Vonk Sint Oedenrode 38 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 38 volgen
1. Pleun Reniers Sint Oedenrode 38 volgen
1. John E Brus Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Marcel Zwaard Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 38 volgen
1. Gijs de Veer Berghem 37 volgen
1. Frans van Alphen Weert 37 volgen
1. Frans van Alphen Weert 37 volgen
1. Sabine van Happen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Colette van Happen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Vincent Hoeks Gemert 37 volgen
1. Rob Vervoort Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Joyce Rovers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Michel Letschert Helmond 37 volgen
1. Geert-Jan Nooijen 37 volgen
1. bertus van de Wetering sint-oedenrode 37 volgen
1. Glenn van Lieshout Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Kees Smeekens TILBURG 37 volgen
1. Casper Aalders Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Henk Rovers sint oedenrode 37 volgen
1. Sem van Stiphout van Stiphout Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Marc van Uden-2 Heesch 37 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Theo van Es Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jasper Zomers Beek en Donk 37 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 37 volgen
1. Inge van den Berg Eindhoven 37 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 37 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 37 volgen
1. Patrick Bellemakers Sint-oedenrode 37 volgen
1. Toby Verhoeven Son en Breugel 37 volgen
1. Jan Van der Velden Schijndel 37 volgen
1. eric van de ven Nijnsel 37 volgen
1. Leon Peeters 1 Nijnsel 37 volgen
1. Leon Peeters 2 Nijnsel 37 volgen
1. Tom van Aarle London 37 volgen
1. Leon Peeters 3 Nijnsel 37 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 37 volgen
1. Ad Peeters Nijnsel 37 volgen
1. Vince Matuszewski 37 volgen
1. Jan-Paul Cober Best 37 volgen
1. Paul Dekker Sint-Oedenrode 37 volgen
1. marc de bie Sint-oedenrode 37 volgen
1. Bart v Esch Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 37 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Bas Wagenaar Sint Oedenrode 37 volgen
1. Wil van den Dungen Sint Oedenrode 37 volgen
1. Noud P Sint Oedenrode 37 volgen
1. Roel Schoones Schijndel 37 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 37 volgen
1. rogér 2 van de Ven Wijbosch 37 volgen
1. John A Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 37 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 37 volgen
1. Rens Boersma2 Schijndel 37 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 37 volgen
1. Dennis Loeffen SAMBEEK 37 volgen
1. Freek Heunks Sint-Oedenrode 37 volgen
1. John B Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 37 volgen
1. Karin Vialle Gemert 37 volgen
1. Marco Hulsen Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 4) 37 volgen
1. Jan Bekkers Horst 37 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 37 volgen
1. John D Brus Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 37 volgen
1. Marcel van Leuken Helmond 37 volgen
1. Bert Maas Gemert 37 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 1) Eindhoven 37 volgen
1. Stephan de Kruijf Drunen 37 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 37 volgen
1. Karel Wagenaar berlicum 37 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Willem Timmers Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Jaap Tuit Lisse 37 volgen
1. Roel van de Ven Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Irene Schulte Sint-Oedenrode 37 volgen
1. Maarten van Helvoirt 2 Oss 37 volgen
1. George Sips Rotterdam 37 volgen
1. Jan Matheeuwsen (Lijst 5) Eindhoven 37 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Will Van der Looij Best 36 volgen
1. Martien v d Tillaart Sint-Oedenrode 36 volgen
1. René Klomp Sint-Oedenrode 36 volgen
1. Karien Sijbers Schijndel 36 volgen
1. Gert-Jan Verhagen Eindhoven 36 volgen
1. Arie Tom Utrecht 36 volgen
1. Rudie Van den Bosch Heesch 36 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 36 volgen
1. Noor van Rozendaal Schijndel 36 volgen
1. Joske Munster Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Hannelore van Soest Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Geert van Doorn Mariahout 35 volgen
1. Jet Alzer Boxtel 35 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 35 volgen
1. Ton Pennings Sint Oedenrode 35 volgen
1. Marc van Uden-4 Heesch 35 volgen
1. Jos Schepens Nijnsel 35 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Joyce van Kasteren Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Simone Mandigers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Jeroen van Kaathoven Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Ralf Dirven Sint oedenrode 35 volgen
1. John van Weert Sschijndel 35 volgen
1. Ibo Toprak Helmond 35 volgen
1. Adrie van Herpen Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 35 volgen
1. leo van doremalen schijndel 35 volgen
1. Roel Konings Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Mark Relou Nuenen 35 volgen
1. Ties van de Wetering Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 35 volgen
1. Ad Verhagen Sint-oedenrode 35 volgen
1. Anja Verhagen Groningen 35 volgen
1. Willem van de Wetering Nijmegen 35 volgen
1. Jan van de Wetering Sint-Oedenrode 35 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 35 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 35 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 35 volgen
1. Emiel en paul van de Wetering Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Therese Tom Vleuten 35 volgen
1. Michel Vd brand Schijndel 35 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 35 volgen
1. Dennis Van der Linden Schijndel 35 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 35 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Erick Klomp Aarle Rixtel 35 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 35 volgen
1. Ger van de Wijdeven Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Frits Raaijmakers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Frans van Keulen Son 35 volgen
1. Marès Adama Utrecht 35 volgen
1. Erik van der Velden Utrecht 35 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 35 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 35 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Peter Sijbers Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 35 volgen
1. Lucien Evers lijst 2 Sint- Oedenrode 35 volgen
1. Ton Schouten Schijndel 35 volgen
1. Roy van Weert Sint Oedenrode 35 volgen
1. Roy Schouten Schijndel 35 volgen
1. Bart Merks1 Schijndel 35 volgen
1. Bart Merks2 Schijndel 35 volgen
1. Rens Boersma1 Schijndel 35 volgen
1. Bjorn Boersma1 Schijndel 35 volgen
1. Karin Vialle Gemert 35 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 2) 35 volgen
1. Bauke Loeffen Heesch 35 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Hans van Kaathoven Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 35 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 35 volgen
1. Frank Smits Oirschot 35 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 35 volgen
1. Frank Schepens Sint Oedenrode 35 volgen
1. Hans Van Kasteren Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Nico van de Wetering sint-oedenrode 34 volgen
1. Arno Warmerdam Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 34 volgen
1. Rob Pennings Sint Oedenrode 34 volgen
1. tonny Verhaar lith 34 volgen
1. Ruud Spee Son en Breugel 34 volgen
1. Marc van Uden-1 Heesch 34 volgen
1. Marc van Uden-3 Heesch 34 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 34 volgen
1. Ruud van der Horst Helmond 34 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 34 volgen
1. ruud 3 Schellekens Schijndel 34 volgen
1. Lisan van Herpen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Hans van Herpen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. koen van kempen Sint oedenrode 34 volgen
1. Bart van de Sande Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 34 volgen
1. maarten van Bakel SINT-OEDENRODE 34 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 34 volgen
1. Ad van de Wetering Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Elske van Erp[ Vancouver Canada 34 volgen
1. Roel Gevers Schijndel 34 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Therese Tom Vleuten 34 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 34 volgen
1. Peter Gevers Schijndel 34 volgen
1. Arie Tom Utrecht 34 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 34 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 34 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 34 volgen
1. Mike Rovers Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Frans van Keulen Son 34 volgen
1. Coralie Oerbekke Nijmegen 34 volgen
1. Twan Corsten 1 Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Jay van Lee Nuland 34 volgen
1. Henk van der Heijden Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Anton Smits Sint-Michielsgestel 34 volgen
1. Peter van Lierop Olland 34 volgen
1. Ad van Kasteren Sint Oedenrode 34 volgen
1. Marc Verhaar verhaar oijen 34 volgen
1. Helmi Spee Son 34 volgen
1. Erik Van Boxtel helmond 34 volgen
1. Arno Brus schijndel 34 volgen
1. Marcel Voss Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Ria van Erp Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 34 volgen
1. Johan van den Boogaard Sint-Oedenrode 33 volgen
1. Wil van der Loo Sint-Oedenrode 33 volgen
1. ruud 4 Schellekens Schijndel 33 volgen
1. Anton Smits Berlicum 32 volgen
1. Hennie Bouwe Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jarne Brus Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rover Van Heeswijk Schijndel 32 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Ruben Aalders Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Daan Alzer Boxtel 32 volgen
1. Roel van der Heijden Schijndel 32 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 32 volgen
1. Ton Reniers Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Rick Timmermans lijst 2 Berghem 32 volgen
1. Ruud van Gend Beek en Donk 32 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 32 volgen
1. IKE Simoncini Den Haag 32 volgen
1. Antoon van Kronenburg Eerde 32 volgen
1. Luuk Leenders Mariahout 32 volgen
1. Rick Ketelaars St. Oedenrode 32 volgen
1. Frans van Laarhoven Helvoirt 32 volgen
1. Saskia van den Eshof Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 32 volgen
1. Stephan van Heesch St. Oedenrode 32 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Laurens de Reuver Nuland 32 volgen
1. roy verhoeven SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. roy verhoeven II SINT-OEDENRODE 32 volgen
1. John Van den Bosch Heesch 32 volgen
1. Peter Verhagen Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Bart van de Wetering Sint-Oedenrode 32 volgen
1. Jeroen Groot Veldhoven 32 volgen
1. Arjan Versteeden BEST 32 volgen
1. janske van de Wetering sint-oedenrode 31 volgen
1. Matthew Matwirjo Best 31 volgen
1. Erik Schuring Sint-oedenrode 31 volgen
1. Ad van der Heijden AARLE-RIXTEL 31 volgen
1. Kurt van Erp Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Anne-Marie A Brus Sint-Oedenrode 31 volgen
1. Berdien Spronk CULEMBORG 31 volgen
1. Rob van Erp Sint Oedenrode 31 volgen
1. Mark Brouwers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Simon Hulsman Nuenen 30 volgen
1. Frank Walk Eindhoven 30 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Joop seegers sint oedenrode 30 volgen
1. Franck Alzer Boxtel 30 volgen
1. Erik Hoppenbrouwers Nijnsel 30 volgen
1. Tim van de Ven SCHIJNDEL 30 volgen
1. tonny Verhaar lith 30 volgen
1. tonny Verhaar lith 30 volgen
1. anna van de wetering sint-oedenrode 30 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Suzanne Van der Sangen Schijndel 30 volgen
1. Sandra van de Laar Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rick Van Roosmalen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rick Van Roosmalen B Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Serge Voss Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 30 volgen
1. Léon Wijers Baexem NL 30 volgen
1. Hans Snijders Son 30 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 30 volgen
1. Bert de Graaf Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Freek Vervoort Sint-Oedenrode 30 volgen
1. José Munster Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Denise Shannon Sint Oedenrode 30 volgen
1. Erik van Laarhoven Helvoirt 30 volgen
1. Bart Vervloed Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Michel Daniels Sint-Oedenrode 30 volgen
1. John van der Rijt Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 30 volgen
1. Jeroen - Snijders Son en Breugel 30 volgen
1. Harrie Peeters Someren 30 volgen
1. Erik Snijders Eindhoven 30 volgen
1. Eric Gottenbos Heeswijk-Dinther 30 volgen
1. Willem van Hommel Eindhoven 30 volgen
1. Koen van den Hurk Rooi 30 volgen
1. Harry van Aarle Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Deanne Struijk Rhoon 30 volgen
1. Arie van Hoof Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rene Aalders Sint Oedenrode 30 volgen
1. leo van doremalen schijndel 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Patrick Dekkers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ellen Dekkers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjaak Verhaar 1 Lith 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Sjaak Verhaar 2 Lith 30 volgen
1. Edo van Rossum Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Hans Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jessica Verhagen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. . Whopperpijp Best 30 volgen
1. coen dekkers sint-oedenrode 30 volgen
1. Andre van Schaik Schijndel 30 volgen
1. Cor van Vroenhoven Deurne 30 volgen
1. Derk Foolen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Liesbeth van Schaik Schijndel 30 volgen
1. Adri van Vroenhoven Best 30 volgen
1. Jorg van Herpen Sint Oedenrode 30 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Sjors Van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Peter Habraken Sint-Michielsgestel 30 volgen
1. Bart Gordijn Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Roel van de Ven Sint Oedenrode 30 volgen
1. Ton van Schaaijk SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Johnny van Geffen Eerde 30 volgen
1. Rick Timmermans lijst 5 Berghem 30 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 30 volgen
1. Bart van Dijk Sint Oedenrode 30 volgen
1. Martien van Erp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. carla van de Wetering Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Michel Leenders 1 Mariahout 30 volgen
1. Hemke Voets Sint-Oedenrode 30 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. FR Havelaar 30 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 30 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 30 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 30 volgen
1. de Stiffmeisters Gemert 30 volgen
1. Ralf Verhagen Gemert 30 volgen
1. Ronald Voets Sint-Oedenrode 30 volgen
1. john hagelaars Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Pascal van den Akker Gemert 30 volgen
1. jorg van stiphout Helmond 30 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Florus van Meijl Vleuten 30 volgen
1. Antoine de Brouwer Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Ton Dortmans Veghel 30 volgen
1. Bart van den Houten Schijndel 30 volgen
1. Arie Tom Utrecht 30 volgen
1. Dorita Bekkers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 30 volgen
1. Henriette van der Wiel Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Joris Vervoort Schijndel 30 volgen
1. Daan Reniers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 30 volgen
1. William Van Breugel Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 30 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 30 volgen
1. Stefan van der Velden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Jeroen Hanegraaf Den Bosch 30 volgen
1. Dolita Eijkemans Schijndel 30 volgen
1. Pascal van Boxtel Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Annelies Munster Haarsteeg 30 volgen
1. Yalli van de Mortel Den Bosch 30 volgen
1. Nick de Laat Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Divinea Plummer London 30 volgen
1. han van roosmalen sint oedenrode 30 volgen
1. Edwin Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Tiny van der Heijden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Rob van den Tillaar Sint Oedenrode 30 volgen
1. jeanne van roosmalen sint oedenrode 30 volgen
1. Tom 2 van doremalen Arnhem 30 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 30 volgen
1. Siebrand van der Ploeg Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Kim van Roosmalen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. renier van Schijndel SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Marcel Sleegers Gemert 30 volgen
1. Henry van Engeland Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Paul Van der Vleuten Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Niels Boersma2 Schijndel 30 volgen
1. Patty Tempelers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bjorn Boersma2 Schijndel 30 volgen
1. Freek van Uitert SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Tije & John van Erp Sint Oedenrode 30 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 30 volgen
1. Jan Matheeuwsen (lijst 1) 30 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 30 volgen
1. John C Brus Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Karin Vialle Gemert 30 volgen
1. Marijke Veldkamp Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Karin Vialle Gemert 30 volgen
1. Glenn Van Lieshout Sint Oedenrode 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Rudy de Kruijf Nederasselt 30 volgen
1. Jan Bekkers Horst 30 volgen
1. Frank Heijckmann Sint Oedenrode 30 volgen
1. Jan Bekkers Horst 30 volgen
1. Leon Verhofstad Gemert 30 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 30 volgen
1. Jeanne de Kruijf - van der Hamvoort Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. Bart van de wijdeven sint-oedenrode 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. Bert Maas Gemert 30 volgen
1. roy verhoeven III SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Erik Van Boxtel Helmond 30 volgen
1. Bas van Lierop Olland 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. roy Verhoeven IV SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Karel Wagenaar Berlicum 30 volgen
1. Peter van Lierop Olland 30 volgen
1. Mark Vervoort Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Frank Van Meijl Budel 30 volgen
1. Jos Rovers Gemert 30 volgen
1. Peter van Lierop Olland 30 volgen
1. Hans Bergen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Christel Maas Gemert 30 volgen
1. Harm van der Loo Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Thieu Dekkers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Joris Stolwijk Liempde 30 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Piet van der Linden Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Maarten van Helvoirt 1 Oss 30 volgen
1. Paul van Nuland Sint-Oedenrode 30 volgen
1. René Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Stefan Hulsen Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Julian de Brouwer Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Gerard van Asseldonk SINT-OEDENRODE 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 30 volgen
1. Piet van Erp Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Anne-Marie B Brus Sint-Oedenrode 28 volgen
1. Bas van den Biggelaar 27 volgen
1. Rico Verbeek Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Rick Timmermans Berghem 27 volgen
1. Rob Vos SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. toon leijten Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Paul van de Laar Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Nicky van de Laar Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Wout Huijberts Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 27 volgen
1. Ad de Beer Sint Oedenrode 27 volgen
1. Marc van Uden-5 Heesch 27 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Pim Hagen SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. John van Weert 2 Schijndel 27 volgen
1. Ton Fassbender Veghel 27 volgen
1. ruud 2 Schellekens Schijndel 27 volgen
1. Rutger van der Sandt Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 27 volgen
1. Karin Van der Velden Schijndel 27 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 27 volgen
1. jose van kempen Sint oedenrode 27 volgen
1. Birdy Vd Wijdeven 27 volgen
1. Martijn van Boerdonk Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Toine Mutsaers Tilburg 27 volgen
1. Christian Pennings Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Diny van Gend BEEK EN DONK 27 volgen
1. Paul van der Rijt Nijnsel 27 volgen
1. Therese Tom Vleuten 27 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Sjoerd van Acht Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Bart Passier Sint Oedenrode 27 volgen
1. Jordy Pennings Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Mikki Hanegraaf Den Bosch 27 volgen
1. stefan van den Boom Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Caroline Van den Hurk Schijndel 27 volgen
1. rogér 1 van de Ven Wijbosch 27 volgen
1. Frans Willems Sint-Oedenrode 27 volgen
1. max Gordijn Gordijn Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Tom 1 van doremalen Arnhem 27 volgen
1. Jeroen van Dooren Venhorst 27 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 27 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 27 volgen
1. Jorrit Nederveen Boekel 27 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 27 volgen
1. Jim Ramsahais sint-oedenrode 27 volgen
1. roy Verhoeven V SINT-OEDENRODE 27 volgen
1. Anouk Verhagen Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Michiel Bergen Rooi 27 volgen
1. Adriaan Almekinders Herkingen 27 volgen
1. Roy Van den Heuvel Heesch 27 volgen
1. Rens van Heesch Sint-Oedenrode 27 volgen
1. Lennart Elgershuizen 27 volgen
1. Geert Schepens Gemert 25 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Paul Merks Sint-Oedenrode 25 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 2) 25 volgen
1. Willemien van Lent (Lijst 3) Eindhoven 25 volgen
1. Richard Van Grootel Helmond 24 volgen
1. Martyn Kapteijns Best 24 volgen
1. Anne van den Akker (2) Sint-Oedenrode 24 volgen
1. Margo Van der Heijden Aarle-Rixtel 24 volgen
1. Paul van Nuland sint Oedenrode 24 volgen
1. Peter van Es Schijndel 23 volgen
1. Sander Goudswaard Amerongen 23 volgen
1. Wouter Koehorst Geldrop 23 volgen
1. Emiel en Paul van de Wetering Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Ard Marinus Sint Oedenrode 23 volgen
1. Ruud Raaijmakers Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Thijs Wouters Sint-Oedenrode 23 volgen
1. paul schepens Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Marcel Raaijmakers Sint-Oedenrode 23 volgen
1. Luuk van den Brand Schijndel 22 volgen
1. Rick - Joep Hurkmans Someren 22 volgen
1. Willem Bouwens Veghel 22 volgen
1. Jan Van de Laar Sint- oedenrode 20 volgen
1. Rick Timmermans lijst 3 Berghem 20 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Lucien Evers lijst 1 Sint- Oedenrode 20 volgen
1. Bart van de Wijdeven Sint-oedenrode 20 volgen
1. Bart van de Wijdeven Lijst A Sint-Oedenrode 20 volgen
1. Ard van der Wijst Sint-Oedenrode 19 volgen
1. Peter van Es Schijndel 19 volgen
1. Johnny van den Biggelaar AARLE-RIXTEL 18 volgen
1. Piet (lijst2) van Erp Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 18 volgen
1. Jeroen Schuddeboom Eindhoven 18 volgen
1. renier van van schijndel SINT-OEDENRODE 18 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-oedenrode 18 volgen
1. Roland van Loon Oost West en Middelbeers 18 volgen
1. Wiebe Temmink Sint-Oedenrode 16 volgen
1. annette van de wetering sint-oedenrode 15 volgen
1. Peter van Es Schijndel 15 volgen
1. koen van kempen sint-oedenrode 15 volgen
1. Rick Timmermans lijst 4 Berghem 15 volgen
1. Frits van Kasteren Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Lia Pennings Sint-oedenrode 15 volgen
1. Nikki Pennings Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 15 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 15 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 15 volgen
1. Jordy Verhagen Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Peter Voets BERLICUM NB 15 volgen
1. Jorg van Heesch Eindhoven 15 volgen
1. Jim Ramsahai Sint-Oedenrode 15 volgen
1. Pieter van der Heijden Oss 10 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 6 volgen
1. Harald Dogge Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Anke van Erp Sint-Oedenrode 3 volgen
1. Foleyvos Foley Sint- oedenrode 0 volgen
1. Kyron Brus Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jos Vos SINT-OEDENRODE 0 volgen
1. Rick Van Roosmalen C Sint-Oedenrode 0 volgen
1. ruud Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Theo van der Bolt ZEELAND 0 volgen
1. Maarten Van Hoof Olland 0 volgen
1. Maurice van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark van Happen Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Carlo Siemons Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Ellen Vorstenbosch Sint Oedenrode 0 volgen
1. ruud 1 Schellekens Schijndel 0 volgen
1. Linda van Hommel Sint Oedenrode 0 volgen
1. Dori van Vroenhoven Deurne 0 volgen
1. Marcel Van de Burgt Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Marijn Meeuws 0 volgen
1. Sebastian van den Wildenberg Veghel 0 volgen
1. Michel Leenders Mariahout 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Robert Schelle Oirschot 0 volgen
1. Wim van Dijk Eerde 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Jolanda Sabel Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Wim van Meijl Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mitchel van Rooij Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Mark Verhagen Eerde 0 volgen
1. iris van roosmalen Sint Oedenrode 0 volgen
1. Ad van der Heijden Aarle-Rixtel 0 volgen
1. Twan Corsten 2 Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Serge van Hout MARIAHOUT 0 volgen
1. Christel Maas Gemert 0 volgen
1. Anne van den Akker Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Judith Van Zon sint-oedenrode 0 volgen
1. Lonneke van Heesch Sint-Oedenrode 0 volgen
1. Frank Smits Oirschot 0 volgen