Renners Tour de France 2023

Hieronder vindt je alle renners van de teams die meedoen met de Tour de France van dit jaar. Wanneer je je lijst al invult voordat de rugnummers bekend zijn, dan kun je uit deze lijst met renners kiezen. 

 

Alpecin - Deceuninck (WT)
Ballerstedt, Maurice
Bayer, Tobias
Boven, Lars
Conci, Nicola
Dillier, Silvan
Gaze, Samuel
Ghys, Robbe
Gogl, Michael
Groves, Kaden
Hermans, Quinten
Hollmann, Juri
Janssens, Jimmy
Kielich, Timo
Kragh Andersen, Søren
Laurance, Axel
Leysen, Senne
Meurisse, Xandro
Osborne, Jason
Philipsen, Jasper
Planckaert, Edward
Plowright, Jensen
Rickaert, Jonas
Riesebeek, Oscar
Sinkeldam, Ramon
Uhlig, Henri
Van den Bossche, Fabio
van der Poel, Mathieu
Van Tricht, Stan
Vergallito, Luca
Vermeersch, Gianni
Arkéa - B&B Hotels (WT)
Albanese, Vincenzo
Barré, Louis
Biermans, Jenthe
Capiot, Amaury
Champoussin, Clément
Costiou, Ewen
Dekker, David
Delaplace, Anthony
Démare, Arnaud
García Pierna, Raúl
Gesbert, Élie
Grondin, Donavan
Guernalec, Thibault
Guglielmi, Simon
Huys, Laurens
Le Berre, Mathis
Ledanois, Kévin
Louvel, Matis
McLay, Daniel
Mozzato, Luca
Owsian, Łukasz
Ries, Michel
Riou, Alan
Rodríguez, Cristián
Scotson, Miles
Sénéchal, Florian
Vauquelin, Kévin
Venturini, Clément
Verre, Alessandro
Astana Qazaqstan Team (WT)
Ballerini, Davide
Battistella, Samuele
Bol, Cees
Brussenskiy, Gleb
Cavendish, Mark
Charmig, Anthon
Chzhan, Igor
Fedorov, Yevgeniy
Fortunato, Lorenzo
Garofoli, Gianmarco
Gazzoli, Michele
Gidich, Yevgeniy
Gruzdev, Dmitriy
Kanter, Max
Kuzmin, Anton
Lutsenko, Alexey
Martín López, Harold
Marukhin, Daniil
Mørkøv, Michael
Mulubrhan, Henok
Pronskiy, Vadim
Scaroni, Christian
Schelling, Ide
Selig, Rüdiger
Syritsa, Gleb
Tejada, Harold
Umba, Santiago
Velasco, Simone
Vinokurov, Nicolas
Bahrain - Victorious (WT)
Arashiro, Yukiya
Arndt, Nikias
Bauhaus, Phil
Bilbao, Pello
Bruttomesso, Alberto
Buitrago, Santiago
Buratti, Nicolò
Caruso, Damiano
Govekar, Matevž
Gradek, Kamil
Haig, Jack
Kepplinger, Rainer
Madan, Ahmed
Miholjević, Fran
Mohorič, Matej
Pasqualon, Andrea
Pickering, Finlay
Poels, Wout
Price-Pejtersen, Johan
Rajović, Dušan
Scott, Cameron
Sütterlin, Jasha
Tiberi, Antonio
Træen, Torstein
Tu, Sergio
Wiśniowski, Łukasz
Wright, Fred
Zambanini, Edoardo
BORA - hansgrohe (WT)
Adrià, Roger
Aleotti, Giovanni
Benedetti, Cesare
Buchmann, Emanuel
Denz, Nico
Felipe Martínez, Daniel
Gamper, Patrick
Hajek, Alexander
Haller, Marco
Herzog, Emil
Higuita, Sergio
Hindley, Jai
Jungels, Bob
Kämna, Lennard
Koch, Jonas
Lipowitz, Florian
Lührs, Luis-Joe
Maciejuk, Filip
Meeus, Jordi
Mullen, Ryan
Palzer, Anton
Roglič, Primož
Schachmann, Maximilian
Sobrero, Matteo
van Poppel, Danny
Vlasov, Aleksandr
Wandahl, Frederik
Welsford, Sam
Zwiehoff, Ben
Cofidis (WT)
Allegaert, Piet
Aniołkowski, Stanisław
Champion, Thomas
Coquard, Bryan
De Gendt, Aimé
Debeaumarché, Nicolas
Elissonde, Kenny
Fernández, Rubén
Finé, Eddy
Fretin, Milan
Geschke, Simon
Gougeard, Alexis
Hermans, Ben
Herrada, Jesús
Izagirre, Gorka
Izagirre, Ion
Knight, Oliver
Lastra, Jonathan
Mahoudo, Nolann
Mariault, Axel
Martin, Guillaume
Noppe, Christophe
Oldani, Stefano
Perez, Anthony
Renard, Alexis
Robeet, Ludovic
Thomas, Benjamin
Toumire, Hugo
Wood, Harrison
Zingle, Axel
Decathlon AG2R La Mondiale Team (WT)
Armirail, Bruno
Baudin, Alex
Bennett, Sam
Berthet, Clément
Bouchard, Geoffrey
Cosnefroy, Benoît
De Bondt, Dries
De Pestel, Sander
Dewulf, Stan
Gall, Felix
Gautherat, Pierre
Godon, Dorian
Hänninen, Jaakko
Labrosse, Jordan
Lafay, Victor
Lapeira, Paul
Naesen, Oliver
O'Connor, Ben
Paret-Peintre, Valentin
Paret-Peintre, Aurélien
Peters, Nans
Pollefliet, Gianluca
Prodhomme, Nicolas
Retailleau, Valentin
Touzé, Damien
Tronchon, Bastien
Vendrame, Andrea
Warbasse, Larry
EF Education - EasyPost (WT)
Alexander Cepeda, Jefferson
Amador, Andrey
Beloki, Markel
Bettiol, Alberto
Bissegger, Stefan
Carapaz, Richard
Carr, Simon
Carthy, Hugh
Chaves, Esteban
Christiaan van der Lee, Jardi
Costa, Rui
de Bod, Stefan
Doull, Owain
Frølich Honoré, Mikkel
Healy, Ben
Nerurkar, Lukas
Piccolo, Andrea
Powless, Neilson
Quinn, Sean
Rafferty, Darren
Rootkin-Gray, Jack
Rutsch, Jonas
Ryan, Archie
Shaw, James
Steinhauser, Georg
Sweeny, Harry
Todome, Yuhi
Urán, Rigoberto
Valgren, Michael
van den Berg, Marijn
Groupama - FDJ (WT)
Askey, Lewis
Barthe, Cyril
Davy, Clément
Erik Bystrøm, Sven
Gaudu, David
Geniets, Kevin
Germani, Lorenzo
Grégoire, Romain
Gruel, Thibaud
Konovalovas, Ignatas
Küng, Stefan
Le Gac, Olivier
Le Huitouze, Eddy
Lienhard, Fabian
Madouas, Valentin
Martinez, Lenny
Molard, Rudy
Pacher, Quentin
Paleni, Enzo
Penhoët, Paul
Pithie, Laurence
Rochas, Rémy
Russo, Clément
Sarreau, Marc
Thompson, Reuben
van den Berg, Lars
Walls, Matthew
Watson, Samuel
INEOS Grenadiers (WT)
Arensman, Thymen
August, Andrew
Bernal, Egan
Castroviejo, Jonathan
De Plus, Laurens
Foss, Tobias
Fraile, Omar
Ganna, Filippo
Hayter, Leo
Hayter, Ethan
Heiduk, Kim
Kwiatkowski, Michał
Leonard, Michael
Narváez, Jhonatan
Pidcock, Thomas
Puccio, Salvatore
Rodríguez, Óscar
Rodríguez, Carlos
Rowe, Luke
Sheffield, Magnus
Smith Rivera, Brandon
Storm, Theodor
Swift, Connor
Swift, Ben
Tarling, Joshua
Thomas, Geraint
Turner, Ben
Viviani, Elia
Wurf, Cameron
Intermarché - Wanty (WT)
Braet, Vito
Busatto, Francesco
Calmejane, Lilian
Colleoni, Kevin
De Pooter, Dries
Faure Prost, Alexy
Girmay, Biniam
Goossens, Kobe
Herregodts, Rune
Kuypers, Gerben
Marit, Arne
Meintjes, Louis
Mihkels, Madis
Page, Hugo
Paquot, Tom
Petilli, Simone
Petit, Adrien
Planckaert, Baptiste
Rex, Laurenz
Rota, Lorenzo
Smith, Dion
Taaramäe, Rein
Teunissen, Mike
Thijssen, Gerben
van der Hoorn, Taco
Van Hoecke, Gijs
van Poppel, Boy
van Sintmaartensdijk, Roel
Zimmermann, Georg
Israel - Premier Tech (PRT)
Ackermann, Pascal
Bennett, George
Blackmore, Joseph
Boivin, Guillaume
Clarke, Simon
Einhorn, Itamar
Frigo, Marco
Froome, Chris
Fuglsang, Jakob
Gee, Derek
Hofstetter, Hugo
Hollyman, Mason
Houle, Hugo
Kogut, Oded
Neilands, Krists
Pickrell, Riley
Raisberg, Nadav
Riccitello, Matthew
Sagiv, Guy
Schultz, Nick
Schwarzmann, Michael
Sheehan, Riley
Stewart, Jake
Strong, Corbin
Teuns, Dylan
Van Asbroeck, Tom
Vernon, Ethan
Williams, Stephen
Woods, Michael
Würtz Schmidt, Mads
Lidl - Trek (WT)
Bagioli, Andrea
Bernard, Julien
Cataldo, Dario
Ciccone, Giulio
Consonni, Simone
Declercq, Tim
Felline, Fabio
Geoghegan Hart, Tao
Gibbons, Ryan
Hoole, Daan
Kirsch, Alex
Konrad, Patrick
Milan, Jonathan
Mollema, Bauke
Mosca, Jacopo
Nys, Thibau
Oomen, Sam
Pedersen, Mads
Pedro López, Juan
Simmons, Quinn
Skjelmose, Mattias
Skujiņš, Toms
Stuyven, Jasper
Tesfatsion, Natnael
Theuns, Edward
Vacek, Mathias
Vergaerde, Otto
Verona, Carlos
Lotto Dstny (PRT)
Adamietz, Johannes
Berckmoes, Jenno
Beullens, Cedric
Campenaerts, Victor
De Buyst, Jasper
De Gendt, Thomas
De Lie, Arnaud
Drizners, Jarrad
Eenkhoorn, Pascal
Gregaard, Jonas
Grignard, Sébastien
Guarnieri, Jacopo
Kron, Andreas
Livyns, Arjen
Menten, Milan
Moniquet, Sylvain
Paasschens, Mathijs
Segaert, Alec
Sepúlveda, Eduardo
Slock, Liam
Taminiaux, Lionel
Van de Paar, Jarne
Van Eetvelt, Lennert
Van Gils, Maxim
Van Moer, Brent
Vanhoucke, Harm
Vermeersch, Florian
Movistar Team (WT)
Aranburu, Alex
Arcas, Jorge
Barrenetxea, Jon
Barta, Will
Canal, Carlos
Cavagna, Rémi
Cimolai, Davide
Formolo, Davide
García Cortina, Iván
Gaviria, Fernando
Guerreiro, Ruben
Jacobs, Johan
Lazkano, Oier
Mas, Enric
Milesi, Lorenzo
Moro, Manlio
Mühlberger, Gregor
Norsgaard, Mathias
Oliveira, Nelson
Pedrero, Antonio
Quintana, Nairo
Ramiro Sosa, Iván
Rangel, Vinicius
Romeo, Iván
Romo, Javier
Rubio, Einer
Samitier, Sergio
Sánchez, Pelayo
Serrano, Gonzalo
Torres, Albert
Soudal Quick-Step (WT)
Alaphilippe, Julian
Asgreen, Kasper
Bastiaens, Ayco
Cattaneo, Mattia
Černý, Josef
Evenepoel, Remco
Gelders, Gil
Hirt, Jan
Huby, Antoine
Junior Lecerf, William
Knox, James
Lampaert, Yves
Lamperti, Luke
Landa, Mikel
Magnier, Paul
Masnada, Fausto
Merlier, Tim
Moscon, Gianni
Pedersen, Casper
Reinderink, Pepijn
Serry, Pieter
Svrček, Martin
Van Lerberghe, Bert
Van Wilder, Ilan
Vangheluwe, Warre
Vansevenant, Mauri
Vervaeke, Louis
Warlop, Jordi
Team dsm-firmenich PostNL (WT)
Bardet, Romain
Barguil, Warren
Bevin, Patrick
Bittner, Pavel
Combaud, Romain
Degenkolb, John
Dinham, Matthew
Eddy, Patrick
Edmondson, Alex
Eekhoff, Nils
Flynn, Sean
Hamilton, Chris
Jakobsen, Fabio
Leemreize, Gijs
Leijnse, Enzo
Liepiņš, Emīls
Lund Andresen, Tobias
Märkl, Niklas
Naberman, Tim
Onley, Oscar
Poole, Max
Roosen, Timo
Tusveld, Martijn
van den Berg, Julius
van den Broek, Frank
van Uden, Casper
Vermaerke, Kevin
Welten, Bram
Team Jayco AlUla (WT)
Craddock, Lawson
David Peña, Jesús
De Marchi, Alessandro
De Pretto, Davide
Dunbar, Eddie
Durbridge, Luke
Engelhardt, Felix
Ewan, Caleb
Foldager, Anders
Groenewegen, Dylan
Grøndahl Jansen, Amund
Hagos Berhe, Welay
Hamilton, Lucas
Harper, Chris
Hepburn, Michael
Juul-Jensen, Christopher
Maas, Jan
Matthews, Michael
Mezgec, Luka
O'Brien, Kelland
Plapp, Luke
Quick, Blake
Reinders, Elmar
Schmid, Mauro
Scotson, Callum
Stewart, Campbell
Walscheid, Max
Yates, Simon
Zana, Filippo
Team Visma | Lease a Bike (WT)
Affini, Edoardo
Benoot, Tiesj
Bouwman, Koen
Gesink, Robert
Gloag, Thomas
Jorgenson, Matteo
Kelderman, Wilco
Kooij, Olav
Kruijswijk, Steven
Kuss, Sepp
Laporte, Christophe
Lemmen, Bart
Staune-Mittet, Johannes
Strand Hagenes, Per
Tratnik, Jan
Tulett, Ben
Uijtdebroeks, Cian
Vader, Milan
Valter, Attila
van Aert, Wout
van Baarle, Dylan
van Belle, Loe
Van der Sande, Tosh
van Dijke, Mick
van Dijke, Tim
Vermote, Julien
Vingegaard, Jonas
TotalEnergies (PRT)
Boniface, Lucas
Bonnet, Thomas
Burgaudeau, Mathieu
Cras, Steff
Doubey, Fabien
Dujardin, Sandy
Ferron, Valentin
Gachignard, Thomas
Grellier, Fabien
Jeannière, Emilien
Jegat, Jordan
Jousseaume, Alan
Latour, Pierre
Manzin, Lorrenzo
Ourselin, Paul
Simon, Julien
Soupe, Geoffrey
Tesson, Jason
Turgis, Anthony
Vadic, Baptiste
Van Gestel, Dries
Vercher, Mattéo
Vuillermoz, Alexis
UAE Team Emirates (WT)
Almeida, João
Arrieta, Igor
Ayuso, Juan
Baroncini, Filippo
Bax, Sjoerd
Bjerg, Mikkel
Christen, Jan
Covi, Alessandro
del Toro, Isaac
Fisher-Black, Finn
Großschartner, Felix
Hirschi, Marc
José Hodeg, Álvaro
Majka, Rafał
McNulty, Brandon
Morgado, António
Novak, Domen
Oliveira, Ivo
Oliveira, Rui
Pogačar, Tadej
Politt, Nils
Sebastián Molano, Juan
Sivakov, Pavel
Soler, Marc
Stake Laengen, Vegard
Ulissi, Diego
Vine, Jay
Vink, Michael
Wellens, Tim
Yates, Adam
Uno-X Mobility (PRT)
Abrahamsen, Jonas
Andersen, Idar
Bendixen, Louis
Bévort, Carl-Frederik
Blikra, Erlend
Blume Levy, William
Bøgh Wallin, Rasmus
Cort, Magnus
Dversnes, Fredrik
Fredheim, Stian
Gudmestad, Tord
Halland Johannessen, Anders
Halland Johannessen, Tobias
Hoelgaard, Markus
Holter, Ådne
Iversby Hvideberg, Jonas
Koller Løland, Sakarias
Kristoff, Alexander
Kulset, Magnus
Kulset, Sindre
Kulset, Johannes
Larsen, Niklas
Leknessund, Andreas
Nordsæter Resell, Erik
Sander Hansen, Marcus
Skaarseth, Anders
Tiller, Rasmus
Urianstad Bugge, Martin
Wærenskjold, Søren